Юридична консультація для бізнесу

  • Переглядів: 227

Мабуть, ніхто не вирішує стільки юридичних питань, скільки це роблять підприємці. Воно і зрозуміло - дохід підприємців зазвичай вище, ніж у пересічних громадян, тому необхідно докладати в свою справу безліч фізичних зусиль. Кожному підприємцю зрозуміло, що люба організація повинна працювати в рамках закону і права. І ті компанії, які працюють поза рамками права, зазвичай довго не «живуть». Так з якими ж юридичними питаннями найчастіше доводиться стикатися підприємцям?

Найчастіше в сфері бізнесу виникають наступні питання: порядок і форма сплати податків, порядок реєстрації юридичної особи та порядок отримання необхідних для бізнесу супровідних документів. Коротенько розглянемо кожен з цих питань окремо, щоб мати хоча б загальне уявлення про нього перед тим, як замовити юридическую консультацию в Днепре.

Податки для підприємців

Дане питання регулює діючий податковий кодекс. У ньому детально розписані всі моменти, що стосуються підприємців. Кожен підприємець в нашій країні податкову декларацію не пізніше 30 квітня поточного року. У разі порушення термінів передбачені штрафи за адміністративне правопорушення. При цьому кожен підприємець зобов'язаний вести книгу доходів, в якій буде ясно і прозоро відображена вся фінансова звітність. Звичайно ж, зі своїх доходів підприємці оплачують податок від підприємницької діяльності.

Реєстрація юридичної особи

Для цієї мети в першу чергу складається статут, в якому детально обговорюються всі моменти підприємницької діяльності, такі як співзасновники, статутний капітал і т.д.Также необхідно відкрити свій банківський рахунок. І тільки після повного і грамотного складання статуту необхідно подати його в відповідний юридичний орган, а також заплатити державне мито. Після того, як ми отримали свідоцтво про реєстрацію, нам необхідно отримати всі необхідні юридичній особі речі.

І тільки після отримання свідоцтво про державну реєстрацію ми можемо подавати документи для отримання необхідних печаток і штампів.

Будь-якому підприємцю просто необхідна юридична підтримка, якщо він сам їй не володіє. Вона допоможе нам значно заощадити як на початковому, так і на наступному етапі. Фахівці нашої компанії з радістю нададуть Вам необхідну консультацію для того, щоб допомогти Вашому бізнесу продуктивно розвиватися в рамках законодавства.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора