Яндекс зміцнить позиції на ринку акцій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 988

Акції Яндекса і Mail.ru за прогнозами аналітиків інвестиційного банку Credit Suisse є найперспективнішими на ринку акцій. За ними закріплено статус «краще на ринку» та рекомендацію «купувати».

Друзі сайту: в інтернет-магазині http://terrasport.ua/ ви можете замовити якісні спортивні товари для підтримки активного життя за доступними цінами!

За прогнозами експертів ціни на акції Яндекс зростуть до 33 доларів. Тоді як сьогоднішня ціна акцій становить 25 доларів.

Не дивлячись на жорстку конкуренцію між Яндекс і Google, Яндекс продовжує зберігати вигідні позиції. Відбувається це в основному завдяки тому, що Яндекс широко пропонує послуги по контекстній рекламі і пошуку. Проте різниця цін на акції Яндекс і Google досі залишається значною.

Варто відзначити, що Mail.ru знаходиться на більш слабких позиціях щодо Яндекс.

Вже більше року позиції Яндекс на ринку цінних паперів залишаються стабільними, але, на думку аналітиків інвестиційного банку Credit Suisse, Яндекс здатний не тільки зміцнити свої позиції, але і збільшити частку на ринку. Він володіє необхідним для цього потенціалом.

У теж час Mail.ru може похвалитися хорошим станом справ. Він має слабкі позиції на ринку дисплейної реклами. Однак, на думку експертів, все миє змінитися в 2013 році з модернізацією ринку дисплейної реклами. У 2012 році спостерігався відносно маленький приріст в соціальні мережі Mail.ru. Однак це зовсім не привід для занепокоєння, так як Mail.ru і Яндекс залишаються найбільш великими каналами реклами на російському ринку, і тому їм поки що не загрожує конкуренція.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора