Яндекс виконує норми закону

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 908

Прес-служба популярного в Росії пошукача «Яндекс» нещодавно повідомила про те, що відтепер послуги реклами Яндекс.Директ приведені у відповідність з законом «Про рекламу». Представники найбільшої в Росії пошукової системи заявили про те, що тепер рекламу можна буде постачати різноманітними мітками, які вказуватимуть на обмеження у віці.

Тепер практично всі товари і послуги інформаційного типу за замовчуванням будуть поміщені в категорію «18+». Для тих, хто хоче відкоригувати цю категорію передбачена така можливість на сайті рекламної компанії. Відповідальність же за наявність маркування і коректності, при виборі вікової групи, несе безпосередньо рекламодавець.

Виконуючи законні вимоги, компанія «Яндекс», за допомогою Яндекс.Директ, забезпечила законність обліку вікового обмеження в рекламі книг, журналів та інших друкованих виданнях; в рекламі концертів, виставок, шоу, фестивалів, спортивних матчів; в рекламі телевізійних і радіопередач (виняток лише - реклама на радіостанціях і телевізійних каналах); в рекламі музики, фільмів, ігор та ін.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора