«Яндекс» тепер має свою власну доменну зону

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1130

ICANN - міжнародна некомерційна організація, яка займається регулюванням адресного простору в Мережі, схвалила заявку на створення доменної зони. Yandex, яка була подана російською компанією «Яндекс». Прес-служба компанії заявила про те, що до доменів верхнього рівня користувачам належить ще звикати, а поки «Яндекс» планує їх використовувати для власних ресурсів. На. Yandex буде міститися та ж інформація, що і на регіональних доменах компанії yandex.kz, yandex.ua і тд., яких на даний момент у компанії є досить багато.

Представники компанії не виключають той факт, що з метою майбутнього розвитку компанії, через якийсь час ця доменна зона зможе надавати місце і для інших сайтів. Поспішаємо нагадати, що питання, що стосуються створення власних доменів юридичними особами, були вирішені ICANN ще два роки тому. Велику роль у прийнятті даного дозволу зіграло недостатня кількість інтернет-адрес на затребуваних доменних зонах, як міжнародних, так і національних. На сьогоднішній день подати заявку на створення нової доменної зони можна, заплативши 185 тис. доларів. У 2014 році запрацюють перші домени із заново створених.

Зовсім недавно компанія «Яндекс» анонсувала новий інтерфейс своєї пошукової системи - «Острова», основний принцип роботи якої - об'єднання інформації в групи з її характеру та надання її користувачам у вигляді блоків-островів. Тепер користувачам став доступний режим роботи з інформацією, не покидаючи головну сторінку пошуку. Ті, хто бажає самостійно попрацювати з новим пошуковим сервісом, можуть залишити заявку на Яндексі. Бета-версія стане доступна в середині літа цього року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора