Яндекс оновлює сервіс «Авто»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1104

Компанія «Яндекс» пропонує користувачам оцінити роботу нового сервісу «Авто», запущеного поки в тестовому режимі. Він дозволяє дізнатися, які моделі машин краще інших підходять під вимоги людини, оцінити приблизно ціни, розглянути конкретні пропозиції автодилерів.

У «Яндекса» досі функціонує і стара версія сервісу «Авто», проте, за словами розробників, на поточний момент вона значною мірою втратила свою актуальність. З цієї причини колишня версія скоро припинить своє існування, а протягом наступного року планується повноцінний запуск нового сервісу.

На сторінці cartechnic.ru/ford/ford_new_mondeo ви можете дізнатись більше про новий автомобіль від Ford - Mondeo.

Юрій Воронцов, який є безпосереднім керівником відділу вертикальних сервісів компанії «Яндекс», коментує дану подію таким чином: «Якщо користувач вирішив придбати авто і прийшов на сервіс, то йому зовсім не обов'язково точно знати, яка ж саме йому потрібна машина. Важливо лише мати уявлення, для яких цілей вона йому потрібно. У цьому випадку сервіс, користуючись інтелектуальними алгоритмами, підбере для людини оптимальний варіант, а також підкаже, де можливо купити такий автомобіль ».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора