Яку ділянку краще вибрати: з будинком чи без?

  • Переглядів: 313


Потрібно зауважити, що земельна ділянка з будинком чи без будинку в кожному випадку може мати певні переваги або ж якісь свої певні мінуси. Купуючи землю, варто якомога краще вивчити всі можливі тенденції ринку, що б можна було вибрати найбільш підходящий варіант.

Що краще?

Земельна ділянка, на якому не варто споруда - це чистий аркуш, який можна самостійно заповнити. Багато знавців вітчизняного земельного ринку сміливо заявляють: купувати землю без будинку дуже вигідно і практично. Звичайно ж, виходячи з собівартості такої пропозиції, можна визначити, що подібна заява дійсно відповідає істині. Але, розумна людина завжди знає, що крім будівництва нового будинку потрібно буде ще й провезти в житло всіх можливих комунікації, а це коштує не дешево. До того ж вибір земельної ділянки іноді залежить не від наявності самої споруди, а від місця розташування, властивостей ґрунту та інших особливостей з яких можна судити про якість придбання.

Земля без будинку хороша для тих, хто має намір самостійно стежити за економічними витратами на будівництво і у кого є достатньо часу і сил на це. Або ж цей варіант до вподоби тим, хто самостійно вирішив створити будинок, який тільки побажає. Таким чином, побудований на вільній землі котедж буде мати особливу індивідуальне планування. Але це властиво лише небагатьом, майже кожна людина не має особливого бажання чекати і миритися з труднощами будівництва, тому вважає за краще вже готовий варіант. Яку ділянку краще вибрати за даним посиланням http://an-gorod.com.ua/real/house/sale - це скоріше справа вашого смаку і фінансових можливостей.

Особливості вибору

Як правильно вибрати земельну ділянку:
  • Перед покупкою дізнайтеся про землю всю інформацію в органах самоврядування, найміть юриста, який займеться порукою і документацією.
  • Запитайте у сусідів про людей, яким ділянка належала раніше. Дізнайтеся, чи не було у землі і її власників зв'язку з криміналом.
  • Відстань від міста так само грає роль в придбанні ділянки.
  • Наявність інфраструктури біля будинку дуже важливо, адже це позначається на вартості.
Перед тим як вибрати земельну ділянку під будівництво будинку зберіть про нього максимум інформації, яка тільки може потрапити до вас в руки. Не потрібно боятися: цікавість в цьому випадку тільки допоможе вам уникнути труднощів надалі. Зверніть увагу на такі параметри:
  • тип ґрунту;
  • наявність поблизу комунікацій (водопроводу, газу, електрики);
  • тип місцевості, де ви збираєтеся будуватися;
  • розміри і особливості ділянки.
Споруда будинку на землі має свої нюанси: фахівець галузі будівництва може оцінити землю, вказавши на її переваги і недоліки. Консультація експерта - важлива частина для будівництва, нею не слід нехтувати.

Дача

Щоб створити затишну дачу слід підбирати ділянку з виключно родючим ґрунтом. Розміри такого наділу повинні відповідати вашій працелюбності. Бажано щоб поблизу була лісосмуга, річка і максимальну кількість сусідів. Для зрошення рослин знадобиться цілюща волога - її в разі нестачі можна дістати з-під землі, але, на жаль, вартість перфорації сьогодні чимала.

Дача може бути і варіантом для вирощування винограду, і можливістю просто відпочити. Тому варто звернути увагу на її околиці, перед тим як вибрати земельну ділянку під дачу. Якщо тут є гарне озеро - місце для великого басейну або декоративного ставка краще виключити. Немає потреби вирощувати власну гай, якщо вона і так є поблизу. Дача з готовою спорудою дозволить без зволікання насолоджуватися відпочинком на природі.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора