Якісний друк на футболках: переваги і різновиди

  • Переглядів: 79


Одним з найбільш популярних напрямків в сучасній моді є використання малюнків і написів. Сучасний друк на футболках не є дорогою послугою, зате дозволяє виділити одяг з натовпу. У деяких випадках, це ще й потужний інструмент маркетингу.

Є кілька чинників, які мають прямий вплив на вартість друку на футболках:
  • Забарвлення тканини;
  • Метод нанесення фарби;
  • Тираж футболок.
Традиційно, найбільш доступним варіантом є біла футболка. Друк на такому одязі обійдеться найдешевше. Особливо якщо здійснювати покупку за допомогою сайту студії друку. Важливою перевагою спеціалізованої компанії є можливість замовити за даним посиланням https://printme.ua/category/suvenirnaya-produktsiya/pechat-na-futbolkakh/muzhskie-futbolki/ нанесення будь-якого зображення на тканину з високою точністю виконання. Картинка на одязі не буде відрізнятися від цифрового оригіналу. Нанести на поверхню футболки можна абсолютно все що завгодно. Це може бути не тільки малюнок, але також логотип, фотографія реального об'єкта, стандартний напис та інше.

Чому варто вибрати студію друку?

Є кілька вагомих підстав, чому варто віддати перевагу зверненню в спеціалізований сервіс, ніж друкувати в рядовому інтернет-магазині. В першу чергу, справа звичайно ж як. Користувач може самостійно вибрати принт і то, як він повинен бути надрукований. Професіонали сервісу використовують виключно якісні та екологічно чисті матеріали для нанесення зображення.

Отримана в результаті футболка ідеально підійде для свята, корпоративу, залучення уваги до продукту. Оскільки спеціалізовані студії ретельно підходить до вибору фарби і способу нанесення, то зображення зможе протриматися максимально довго. Можна легко підібрати креативне рішення під ті завдання, які здадуться для вас необхідними. Незалежно від кольору або малюнка, фахівці зможуть впоратися із завданням і нададуть вам якісне рішення за невелику суму грошей.

Які види друку доступні?

Студії друку завжди намагається створити максимально привабливі умови для своїх клієнтів і тому працює над розширенням доступних для замовлення видів друку. Серед доступних на даний момент:
  • термоперенос;
  • прямий друк;
  • шовкографія;
  • сублімація;
  • вишивка.
Якщо прийняти рішення про використання конкретного способу нанесення зображення буде занадто важко, достатньо всього лише скористатися порадами фахівців спеціалізованої студії, зателефонувавши за контактним номером телефону. Співробітники такої студії із задоволенням дадуть підказку і виберуть оптимальний варіант нанесення зображення, який би підійшов саме під ваші потреби. Створити футболку з унікальним малюнком ще ніколи не було настільки легко.

Величезний вибір варіантів друку дозволяє з легкістю підібрати найкращий принт. Вартість послуги невелика, особливо з огляду на ту якість, яку користувач отримує.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора