Які срібні сережки найкраще підійдуть до вечірнього вбрання?

  • Переглядів: 651

Срібло ніколи не втрачало своєї популярності. За актуальності раніше воно лише трохи поступалося золотих прикрас. Але тільки не тепер...

Срібло ніколи не втрачало своєї популярності. За актуальності раніше воно лише трохи поступалося золотих прикрас. Але тільки не тепер. В наші дні ювелірні вироби, виконані зі срібла, є настільки ж модними, як і золота продукція такого типу. Її вибирають для себе успішні леді, дружини дипломатів і селебріті.

Відчути себе багатою леді, яка в тренді, може і проста українська жінка, якщо одягне на вечірній захід сережки зі срібла разом з відповідним нарядом. Наша компанія «Каталог срібла України» з радістю поділиться секретами поєднання прикрас з одягом, призначеної для різних заходів.

Масивні сережки - доповнення наряду «в підлогу»

Жоден світський раут не обходиться без вишуканих вечірніх нарядів, якими раз у раз один перед одним хваляться представниці прекрасної статі. Але плаття буде дійсно шикарно виглядати тільки в поєднанні сяючими прикрасами. Довгі срібні сережки від www.silverland.com.ua - саме те, що потрібно. Якщо передбачається надіти ще і прикрасу на шию, підійдуть сережки середнього розміру. Залежно від крою плаття, можна підібрати варіацію:

  • мінімалістичний, просто зі срібла;
  • з безліччю фианитов;
  • зі срібла 925 проби, доповненого золотими пластинами.

Великі і мерехтливі в вечірніх вогнях сережки привернуть увагу не тільки до поряд, але і до його власниці.

Середні і мініатюрні сережки - під коктейльне плаття

Друга за популярністю одяг для вечірніх розваг - це коктейльне плаття. Довжина такого наряду рідко досягає коліна, виходячи з чого масивні прикраси погано з ним поєднуються, зате срібні сережки маленького і середнього розміру будуть доречними. Знову ж правильним вибором будуть сережки пуссети (гвоздики) або невеликі прикраси на англійському замку.

Постарайтеся підібрати в каталозі срібла модель, камінчики в якій поєднуються за кольором з сукнею. Якщо ж хочете зіграти на контрасті, доведеться довше попрацювати над створенням образу, знайти відповідний аксесуар:

  • шаль;
  • капелюшок;
  • сумочку.

Такий look - прекрасний вибір для випускного вечора, стильною вечірки з друзями, Дня народження.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора