Які електронні дані є найбільш цінними для користувачів?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1667

В результаті проведеного незалежним агентством Harris Interactive для Лабораторій Касперського соціологічного дослідження стало точно відомо, якою саме збереженою на комп'ютерах і різних гаджетах особистою інформацією найбільше дорожать їх власники.


Було опитано 8813 громадян США, Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії та Росії. Дослідники пропонували кожному вибрати три види контенту, збереження якого є найбільш важливим на його думку. В результаті з'ясувалося, що росіяни в першу чергу цінують особисті фото та відеозаписи, на другому місці стоять паролі, а на третьому телефонні книги. Також велике значення для російських користувачів має схоронність особистих документів, листування і банківських даних. На останньому місці стоять різні програми, робочі документи, розваги, підручники і книги.

На думку росіян, небезпечніше за все є попадання в сторонні руки банківських паролів і логінів. Цю думку цілком поділяють європейці, адже саме в Європі особливо поширена крадіжка грошей з банківських рахунків. Отримані результати стануть для Лабораторії Касперського корисною інформацією, на основі якої буде плануватися подальший розвиток мультиплатформових захисних систем безпеки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора