Які домени краще використовувати в сучасних реаліях?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 793

Не секрет, що лаконічність і милозвучність домену - один з факторів успіху інтернет-проекту. Відвідувачі повинні легко запам'ятовується доменну адресу для того, щоб згодом знову відвідати ваш сайт.

Зрозуміло, що короткі домени в кілька символів вже давно зайняті практично у всіх популярних доменних зонах, тому вебмайстрам доводиться включати фантазію, щоб знайти унікальне і вдале ім'я. До речі, використання знака «-» в адресі сайту може дозволити вам знайти звучне доменне ім'я, проте майте на увазі, що такі адреси гірше запам'ятовуються користувачами.

Щодо доменної зони - ви можете купити домен com.ua тут, або будь-який інший міжнародний чи український домен - це кращі і універсальні домени для веб-проектів будь-якого напрямку. Всі вже звикли до цих доменів і точно не помиляться при введенні в браузері.

Можна вибрати і більш економний варіант - зареєструвати національний домен вашої країни. Наприклад, ru, com.ru, by, in.ua, org.ua, pp.ua і так далі. Ці домени варто реєструвати в разі, коли ви точно впевнені, що ваш сайт спрямований на аудиторію тільки вашої країни. Але в разі продажу сайту з такими доменами можуть виникнути деякі проблеми.

Основні проблеми з національними доменами - труднощі при переоформленні. Вас можуть попросити надати копії всіх ваших документів в електронному вигляді та/або поштою, а в деяких випадках навіть просять заяви з підписами, завіреними у нотаріуса. Багато людей відмовляються таке робити через складність та розголошення приватних даних.

Тому повернемося до міжнародних доменів - вони зручні при переоформленні, адже передача домену відбувається виключно онлайн і дані Whois можна вільно змінювати. Крім цього, за окрему плату можна включити Privacy Protection, коли всі ваші дані будуть закриті від очей інших користувачів інтернету. Це дуже зручно в разі, якщо ви не хочете, щоб всі знали, що це саме ваш сайт, але якщо на сайті міститься незаконна інформація, то цей метод приховування вас точно не врятує від співробітників спеціальних служб.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора