Яке добровільне медичне страхування вибрати?

  • Переглядів: 507

Для тих, кому набридло вистоювати нескінченні черги в державних медичних установах, слухати незадоволений тон персоналу і сумніватися в точності діагностики, так і лікування теж, існує набагато привабливіша альтернатива. На зміну обов'язкового медичного страхування приходить страхування добровільне. Здатне зробити процес «вболівання» менш клопіткою і не настільки раптовим, як це вже стало звичним для нас. Раптові проблеми завжди боляче б'ють по кишені, і усунути цю неприємну тенденцію - завдання номер один для кожного.

На ділі добровільне медичне страхування (ДМС) означає заощадити гроші сьогодні, відкласти на час, віддавши на зберігання страхової компанії, і взяти їх саме тоді, коли вони потрібні найбільше. Страховий бізнес сьогодні пропонує безліч різних програм ДМС. Наприклад, компанія insfero.com пропонує спеціальний поліс ДМС. Подробиці можна знайти на сайті компанії https://insfero.com/private/lichnoe-strahovanie/dms-fizicheskih-lits/. Але сьогодні ми поговоримо про те, чим відрізняються між собою 2 основні види ДМС в Україні, та й не тільки про це.

Гарантії ДМС

Отже, прийшов час розповісти, в яких випадках щасливий володар поліса ДМС може розраховувати на сприяння СК і допомогу медицини відповідно.

Найбільш оптимальний перелік медичних послуг включає в себе:

  • повну лабораторно-дослідницьку діагностику, стаціонарне лікування, супровід хвороби;
  • швидку допомогу з госпіталізацією і медікаментальное лікування;
  • виклик лікаря додому, консультацію на місці і первинну діагностику;
  • послуги стоматолога, включаючи хірургічні маніпуляції і протезування.

Можна ще додати в договір додаткові фішки на зразок щеплень, терапій або масажів. Максимальний перелік можливостей ДМС дуже навіть вражає.

Корпоративне або індивідуальне

Коли говорять про полісі ДМС, зазвичай мають на увазі саме корпоративне страхування. Чому так? Все дуже просто. ДМС на роботі завжди обходиться дешевше для страхувальника, ніж покупка поліса в індивідуальному порядку. Крім того, корпоративний поліс простіше і швидше оформити. Потрібно тільки заяву і справа в капелюсі.

Індивідуальне ДМС обійдеться дорожче корпоративного, це факт. Різниця часом становить від 30 до 100%. Головною причиною тут є необхідність перестрахуватися для СК. Адже при страхуванні цілого колективу підприємства під одним договором страхова компанія бере під своє крило як здорових клієнтів, так і тих, хто вже знаходиться в зоні ризику. У той час як на індивідуальне ДМС зазвичай вирішуються вже свідомо проблемні для СК клієнти.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора