Як виявити неприродні посилання?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 907

Нещодавно директор відділу, відповідального за пошук спаму в знаменитій системі Google, знаменитий Метт Каттс, додав у світову мережу інформативне відео. У цьому відеоролику він звертався до вебмастеру з Лос-Анджелеса, щоб відповісти на його питання.

Друзі сайту: на сторінці http://sharik.ua/production/prod/list_prmsection_id_dta3142.html ви можете замовити різноманітні шаріки у формі серця за доступними цінами!

У своєму питанні вебмастер озвучив, що в панелі «Інструменти для вебмайстрів» він знайшов попередження про те, що на створений ним сайт відвідувачі заходять за допомогою неприродних посилань. Але це повідомлення вебмастер порахував не інформативні, тому що в ньому не було вказано які саме посилання є поганими. Більш того він зазначив, що ніколи не здійснював покупок такого роду, тому просто не знає, від яких посилань йому слід позбутися. Адже якщо видалити не ті посилання, то це погано позначиться на трафіку. І в кінці попросив поради у Метта.

Ще з 2011 року компанія Google почала масове повідомлення вебмайстрів про те, що є посилання, які є поганими, але при цьому вони здійснюють перехід на сайт. Якщо вебмастер отримав у себе таке повідомлення, то він негайно повинен видалити посилання такого роду. Для тих, хто не знає як їх відрізнити, Каттс запропонував кілька порад.

Один з них - здійснити сортування посилань в «Інструменти» і за їх датам визначити останні, за якими був здійснений перехід на сайт.

І друга порада - звернути увагу на листи компанії. У них містяться деякі екземпляри неприродних посилань. Таким чином вебмастер може визначити, які посилання не пройшли модерацію пошуковика. Метт Каттс дав обіцянку, що подібного роду повідомлення будуть підкріплюватися прикладами поганих посилань, щоб майстрам було з чим порівняти свої, і після такого вивчення усунути неприродні посилання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора