Як вибрати ювелірну прикрасу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 757

Як правильно вибирати ювелірні прикраси, знають далеко не всі. Якщо після примірки в магазині кільце, сережки або браслет здаються ідеально відповідним прикрасою, то в процесі повсякденного носіння часто виявляються ті чи інші недоліки. Великі підвіски починають відтягувати мочки вух, перстень стає тісним на набряклому від спеки пальці, браслет починає скочуватися і часто мимовільно розстібається. Такий дискомфорт відбувається тому, що покупка робиться без належної підготовки, і на багато речей покупець просто не звертає спочатку уваги. Ось кілька загальних правил, які потрібно дотримуватися на етапі попереднього вибору:

• Не потрібно поспішати з покупкою. Дорогий виріб купується для багаторічної шкарпетки, тому вибір повинен бути ретельно продуманим.

• Не слід довіряти сумнівним продавцям. Бажаючи заощадити, покупець часто шукає магазин з мінімальними цінами, не вивчивши при цьому його репутацію та відгуки про рівень обслуговування. У таких торгових точках можна придбати підробку або неякісний виріб.

• Ретельно вивчайте ринок. Різноманіття прикрас, пропонованих сьогодні у продажу, вимагає глибокого ознайомлення. Не виключено, що, купивши всебічно сподобалися вам сережки, ви через кілька днів виявите в іншому магазині модель, яка здасться ще більш вдалим варіантом. У кожної ювелірної фірми є власні стильові родзинки, які не так-то просто виявити на тлі однотипних модельних рядів.

• комплект свою скриньку. Чи не намагайтеся, піддавшись першому яскравому враженню, купувати третю або четверту пару сережок, якщо у вас всього одне колечко. Комплекти, виконані в єдиному стилі, виглядають набагато привабливіше, ніж розрізнені аксесуари.

Щоб уникнути стильового різнобою доцільно дарувати комплекти ювелірних виробів, виконаних в одному дизайнерському рішенні. Наприклад, набір з кільця, сережок і кольє, або з кільця і браслети. Але така покупка обійдеться у велику суму. Подарунок на день народження або 8 березня може бути скромнішим - наприклад, пара сережок або браслет в елегантному футлярі. Якщо дарується підвіска (яку можна придбати на сайті https://kuz.ua/podveski/), краще відразу укомплектувати її ланцюжком з ідентичного дорогоцінного металу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора