Як вибрати якісне та міцне ліжко для спальні?

  • Переглядів: 652

Ліжко є однією з головних предметів меблів. Де б ми не були, і які б діла не робили, спати приходимо додому. За статистикою, третю частину життя, людина проводить уві сні. Для життєвої діяльності сон людині необхідний. Саме уві сні відпочиває кожна наша клітинка. Здоровий сон є запорукою високої працездатності, гарного самопочуття і впевненою мозкової діяльності.

Якщо Ви вирішили придбати ліжко на www.bryansk.yourroom.ru, підійдіть до цього питання відповідально і серйозно. Багато фахівців всього світу дотримуються думки, що захворювання спини часто пов'язані з незручними ліжками. Якщо Вам не байдуже власне здоров'я, постарайтеся придбати хорошу ліжко. Коштує вона буде не дешево, але прослужить довгі роки, і Ви завжди будете прокидатися з хорошим настроєм і самопочуттям. Крім зручності, ліжко повинна бути естетичною та гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення.

При покупці, в першу чергу, зверніть на придатність і якість каркаса ліжка. Його міцність вплине на довговічність цих меблів. З підозрілим і кволим каркасом, ліжко вийде з ладу буквально через кілька місяців після покупки. Про зручність такого ложа і говорити не хочеться. На каркас кладеться матрац. Простежте, що б вони збігалися за розміром. Чи не правильно підібраний матрац буде постійно стовбурчитися, постійно сповзати і створювати постійні незручності. В іншому випадку він може вплинути на поломку каркаса. В даний час матраци продається в спеціалізованих магазинах від різних виробників.

Ліжко конструюють двома видами. В одному - бічні панелі і опорні спинки або чотири бічних панелей і до них кріпляться під навісом спинки. В іншому вигляді опорою для конструкції служать платформа і ніжки. Зовсім не важливо - як буде триматися каркас - на спинках або ніжках, але в іншому варіанті опора вважається міцніше. Найміцнішими каркасами вважаються ті, які зроблені з металу, дерева. В піку популярності, зараз різьблені і ковані ліжка.

Дуже поширені ліжка з МДФ і ДВП, але на відміну, металевих і дерев'яних, міцністю вони не володіють. Опорою для матраца, так само є перемички, які укладають на каркас. На стандартну двоспальне ліжко їх повинно бути до 30 штук. На односпальне - вистачить 15. Для тих хто хоче в кімнаті заощадити простір, підійдуть ліжка з висувними ящиками або з підйомним механізмом. Але практика показала, що такі ліжка з ладу виходять швидше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора