Як вибрати студію для розробки мобільних додатків?

  • Переглядів: 254
 

Власний мобільний додаток - це ефективний інструмент збільшення лояльності аудиторії для представників середнього та великого бізнесу. Підприємці чудово розуміють це, тому все більше компаній і фірм замовляють розробку додатків для мобільних пристроїв.

Пошук надійного і талановитого підрядника для виконання замовлення - дуже важливий етап. Тому розробка мобільних додатків має здійснюватися професіоналами, що володіють усіма необхідними знаннями та навичками для створення унікального і корисного продукту. Надійніше всього - звернутися в студію розробки мобільних додатків. До речі, якщо ви хочете замовити розробку мобільного додатку, то читайте тут про те, які послуги надає дана спеціалізована компанія.


Яка ціна питання?

Варто відзначити, що ринок подібних послуг відрізняється вкрай нестабільною ціновою політикою. Вартість одного виду робіт у різних виконавців може відрізнятися в кілька разів.

Тому важливо, щоб замовник розумів, як формується ціна на розробку програми. Є кілька факторів впливу на вартість:

  1. Репутація виконавця;
  2. Вид робіт - типове додаток або розробка оригінального продукту;
  3. Етапи роботи.
  4. Це основні фактори впливу, але можуть бути і додаткові, що також варто враховувати.


Як вибрати студію з розробки?


Сьогодні ринок не відчуває дефіциту в компаніях, що надають подібні послуги. Є великі і невеликі студії, цілеспрямовані і працюють в будь-яких напрямках, регіональні і локальні.

Розглядаючи пропозиції підрядників, варто виділити кілька варіантів - студії, які роблять програми за великі гроші, великі і середні, а також зовсім невеликі студії.

Додаток на мільйон

Таке додаток можуть зробити студії-гіганти з відмінною репутацією, які співпрацюють з акулами бізнесу і іменитими брендами. Тут розробка програми може коштувати і мільйон, і три мільйони рублів.

Такий підрядник завжди займає топові позиції в профільних рейтингах і виграє великі тендери, тому невеликому бізнесу і новим компаніям краще звернутися до іншого виконавцю, який може виконати роботу нітрохи не гірше, але в рази дешевше.

Великі і середні студії

Ці виконавці також працюють з іменитими замовниками і самі беруть участь у формуванні ринку додатків.

Маючи солідну портфоліо, підрядники, однак, беруться за різного роду проєкти - від великих до зовсім незначних.

Якщо компанія готова витрачати солідну суму на додаток від впізнаваної студії, то цей варіант буде оптимальним.

Маленькі студії

У колективах таких студій зазвичай працюють молоді, але перспективні і талановиті дизайнери і розробники. Ціни у виконавця лояльні, а якість роботи нітрохи не гірше, ніж у відомих компаній.

Вибирати таку студію для співпраці все-таки варто з обережністю, уважно вивчивши портфоліо і пошукавши відгуки клієнтів.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора