Як вибрати срібний ланцюжок для чоловіка

  • Переглядів: 647

Чоловіки дуже ретельно підходять до вибору аксесуарів для свого костюма. Підібрати дійсно стильну чоловічу срібний ланцюжок не так просто, як здається. Поради ювелірів і дизайнерів допоможуть створити лаконічний мужній образ, що відповідає вашому внутрішньому світогляду.

Чоловічі ланцюжка зі срібла - одне з найпоширеніших прикрас: їх носять як з утилітарною метою (для утримання декоративної або релігійної підвіски), так і з чисто декоративною. Основна відмінність срібних чоловічих ланцюгів від жіночих криється в способах плетіння, товщини, розміри прикраси.

Особливості срібних чоловічих ланцюжків на шию

На відміну від жінок, чоловіки часто обходяться однією або двома ланцюжками на всі випадки життя. Тим важливіше підібрати якісну, стильну і універсальну ланцюг, яка довгі роки буде постійно використовуваним аксесуаром, доречним в різних ситуаціях.

Між іншим, на сайті http://juveros-shop.ru/catalog/m-silver-chain/ ви можете придбати красиві срібні ланцюжки на шию за вигідними цінами.

Переваги срібних чоловічих ланцюжків

Значна різниця в ціні в порівнянні з золотими прикрасами. Навіть сама товста чоловіча ланцюжок зі срібла коштує в кілька разів менше, ніж аналогічне золоту прикрасу. За рахунок цієї різниці в ціні майже кожен може дозволити собі будь-який дизайн, довжину і товщину майбутнього аксессуара.Цепочка зі срібла з підвіскою

Багато представників сильної статі не носять ювелірні прикраси з жовтого металу (за винятком обручок), вважаючи використання золота прерогативою жінок. В цьому випадку брутальна чоловіча ланцюг зі срібла (природного кольору або покрите патиною для приглушення природного блиску металу) є оптимальним компромісом.

Навіть найтонші і дешеві чоловічі срібні ланцюжки мають міцні замки з віджимом механізмом (замок-карабін) або запори круглої форми (шпрінгельний замок). Це дозволяє власнику зберігати впевненість в надійності конструкції і не турбуватися про збереження прикраси навіть при самому активному способі життя.

Залежно від призначення, така прикраса може бути використано як самостійний елемент образу, так і в комплекті з ювелірною підвіскою.

Підбираючи православну срібну чоловічу ланцюжок під хрестик, важливо звернути увагу на її товщину: вона повинна з легкістю проходити крізь вушко хрестика. Замкове кільце також не повинно бути дуже великим в діаметрі і відповідати розміру вушка хрестика, а також будь-який інший підвіски релігійного або декоративного властивості.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора