Як вибрати справжній швейцарський годинник

  • Переглядів: 448

Швейцарські годинники - це предмет гордості їх власника, його іміджу і статусу. Пристрасть до цих точним механічним виробам також відчувають виробники. Однак справжні виготовлені годинник в Швейцарії для чоловіків і жінок можна визначити за ознаками, про які ми поговоримо в цій статті.

Найперше, що потрібно пам'ятати, це те, що купити годинник можна тут де зібрано великий асортимент тільки справжньої продукції. Тобто, така покупка повністю позбавить вас від підробок. Зверніть увагу, що даний аксесуар повинен бути зроблений тільки саме в Швейцарії. Напис на нижній частині циферблата - на шість годин-без малого 140 років повідомляє покупців, це надійні наручний годинник, справжні.

До речі, на сайті kavaler.com.ua ви можете придбати якісні та справжні швейцарські годинники за найвигіднішими цінами вже зараз.

Тому з цього висновок один, потрібно уважно дивитися на клеймо, яке вказує виробник, тільки так, ви зможете вберегти себе від підробок. Пам'ятайте, що справжні вироби виробник збирає тільки вручну. Якщо порівняти ручну збірку годин з конвеєрної, то складеться враження про те, що мимоволі з'являється картина художника, в якій в кожен мазок вкладена душа автора.

Всі годинники покриває гарантія виробника, також міжнародний сервіс. Механічні компоненти більш вимогливі до догляду. Вони прослужать довше, якщо наприклад, регулярно проводити профілактику і очищення. Але ось найуразливішими залишаються скло і корпус. Коли на корпусі з'являється хоч одна подряпина, то втрачається все зовнішнє пишність.

Сучасні моделі таких виробів мають спеціальний циферблат, який покритий захищеним сапфіровим склом. Його подряпати може тільки алмаз. На корпус наносять спеціальне напилення. Шар з титану і цирконію. Визначення - недорогий годинник, звучить погано. Але, варто пам'ятати, що за низьку ціну, можна купити тільки «кота в мішку» тому від сюди можна зробити висновки. Якщо вам пропонують за низькою ціною придбати якісний виріб, то варто відразу відмовитися від такої пропозиції. У якісної речі вартість відповідна.

Дані поради, допоможуть вам підібрати для себе найбільш якісний годинник, які будуть повністю відповідати всім вашим вимогам.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора