Як вибрати солодкий подарунок для дитини?

  • Переглядів: 630

У передноворічні дні в роздрібній торгівлі реалізується різноманітний асортимент новорічних наборів, що включає велику кількість кондитерських виробів. Як вибрати солодкий подарунок, який не затьмарить свято вам і вашій дитині?

Для того, щоб бути впевненим в якості такого набору необхідно, перш за все, уважно вивчати інформацію, нанесену на споживчу упаковку, яка повинна містити відомості про склад продукту (за кожним видом входить до набір кондитерського виробу), дату виготовлення, термін придатності, умови зберігання , найменування та місцезнаходження виробника. У разі, якщо новорічні набори пакували в споживчу упаковку не в місці їх виготовлення, то в маркуванні повинна бути також вказана інформація про підприємство, що здійснює пакування харчової продукції. Відповідальність за випуск і реалізацію харчових продуктів, в тому числі цукерок, несе виробник і продавець продукції.

Між іншим, вас можуть зацікавити хороші интернет магазины сладостей, в яких можна придбати найякіснішу продукцію швидко та вигідно.

Оскільки новорічні набори купуються, в основному, в якості солодких подарунків для дітей, при виникають сумніви в якості продукту або відсутності необхідної інформації на упаковці, такий солодкий подарунок не слід купувати дитині.

Необхідно також звернути увагу і на міцність упаковки. Вміст (цукерки та інші солодощі) має бути добре захищене від зовнішнього впливу, упаковка повинна бути щільно закритою, чи не м'ятою і не деформованої.

При виборі подарунка перевагу слід віддавати кондитерським виробам з мінімальним вмістом харчових добавок, таким як зефір, пастила, мармелад, кондитерські батончики, ірис тиражений.

Для організації раціонального харчування дітей добова норма кондитерських виробів, як правило, не повинна перевищувати 20 грам, цукру - 50 грам. Оскільки в свята вживання кондитерських виробів зазвичай зростає, необхідно пам'ятати, що безконтрольне вживання надмірної кількості кондитерських виробів не тільки не принесе користі дітям, а й може призвести до розладів функції травної системи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора