Як вибрати склад відповідального зберігання?

  • Переглядів: 584

Для компанії, провідний напрямок діяльності якої - роздрібна або оптова торгівля, обладнаний склад - обов'язкова вимога. Організувати власне складське простір під силу хіба що бізнесам-гігантам. Проста оренда складських приміщень також пов'язана з чималими витратами. Для дрібних і середніх організацій більшою мірою підходить передача вантажів на зберігання логістичному провайдеру. Цей варіант дозволяє заощадити, отримуючи при цьому професійні послуги.

Зберігання під відповідальність складського терміналу - популярне пропозицію в сфері логістики. Воно може виступати як в якості окремого пропозиції, так і входити в комплекс послуг, пов'язаних з транспортуванням вантажів. У будь-якому випадку, це повна автоматизація всіх процесів.

Етапи зберігання

  • Перевірка відправляється партії, заповнення документів.
  • Прийом вантажу.
  • Комплектація на відвантаження. Якщо в цьому є потреба, упаковка продукції.
  • Відвантаження.

Специфіка підбору складських приміщень

Спробуємо розібратися в тому, як вибрати склад ответственного хранения, який би зміг повністю задовольнити ваші побажання.

В першу чергу, варто звертати увагу на його клас. При класифікації враховують висоту стель, якісні показники статі, розміри приміщення, його розташування, наявність спеціалізованої техніки, повної автоматизації.

Найбільш вимогливим клієнтам для відповідь зберігання товарів підійдуть склади класу «А», де умови підходять для зберігання продукції різного типу. Це одноповерхові будівлі з високими стелями і спеціалізованим антипиловим статевим покриттям, в яких присутня як вентиляція, так і кондиціонери. Подібні приміщення забезпечені системами відеоспостереження, автоматизації всіх процесів, охороною, мають у своєму розпорядженні великий майданчиком для розвантаження з місцем для маніпулювання габаритного транспорту.

Безпека і збереження продукції - першочергове завдання відповідального зберігання. Організації, які вибирають для цих цілей складські приміщення вищих категорій та професійних логістичних операторів, можуть бути впевнені в якості надаваних їм послуг. Однак не менш важлива умова - відповідність подбираемого приміщення вашому типу вантажів і вашим цілям.

Деякі компанії не відчувають потреби в зберіганні товару на складі. Для них ідеальним логістичним рішенням виявиться крос-докінг - так зване транзитне складування, при якому товари потрапляють від виробника до продавця в гранично стислі терміни, минаючи етап зберігання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора