Як вибрати шкіряне взуття?

  • Переглядів: 334

При покупці взуття дуже важливо відразу визначитися з тим, з якого матеріалу воно повинне бути виготовлена. Найкраще вибрати шкіряне взуття, яке підходить на будь-який сезон і забезпечує ногам комфорт. Такі туфлі або черевики завжди виглядають дорого і презентабельно, вони практичні, довговічні, не мають неприємного запаху і дозволяють ногам дихати. Багато виробників сьогодні намагаються здешевити виробництво і замість натуральної шкіри для пошиття використовують штучну. Як визначити, з якого саме матеріалу зшита пара і правильно вибрати взуття?

Штучна і натуральна шкіра для виготовлення взуття

Відразу треба відзначити, що розрізнити штучну і натуральну шкіру по запаху можна не завжди. Багато виробників синтетичних матеріалів застосовують спеціальні ароматизатори, які імітують запах натурального матеріалу. Можлива і зворотна ситуація, коли взуття з натуральної шкіри може мати сторонній запах через клею або гумової підошви, але він швидко вивітрюється. Звертайте увагу на інші якості:

Еластичність. Натуральна шкіра відрізняється високою еластичністю, якщо черевик зігнути і розігнути, його поверхня легко приймає колишній вигляд, заломів і складок не залишається. Штучний матеріал досить жорсткий, він не витримує таких дій, залишаються помітні сліди і складки. Пористість. Натуральні матеріали мають природні пори, розташовані хаотично. Візерунок шкіри індивідуальний, він може мати невеликі нерівності. Штучний матеріал виглядає ідеально, все пори розташовані рівномірно, тому що нанесені штучно, або зовсім відсутні.

На шкіряному взутті в інтернет-магазині взуття https://lightstep.ua повинен бути знак про натуральність матеріалу. Це значок розтягнутої шкіри, іноді з написом «genuine leather» (натуральна шкіра). Грати, ромби і овали - це також значки, що показують, що для пошиття використовувалися синтетичні види матеріалів або текстиль. Чому вибирати краще взуття з натуральних матеріалів? Пов'язано це з перевагами шкіри:

  • стійкість до потертості, механічних пошкоджень;
  • забезпечення правильної посадки взуття;
  • комфорт при носінні, повітропроникність;
  • довговічність, практичність, стійкість до зовнішніх несприятливих впливів;
  • збереження форми;
  • еластичність і стійкість до заломів;
  • гарний зовнішній вигляд.

З мінусів натуральної шкіри треба відзначити тільки високу ціну. Але довговічність і комфорт повністю виправдовують вартість.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора