Як вибрати сауну для відпочинку

  • Переглядів: 517

Відпочинок в компанії друзів - це відмінна можливість повеселитися і поговорити по душам. Перед кожними вихідними у багатьох виникає питання, де ж провести ці дні. Ідеальним варіантом для відпочинку є саме сауна. Завдяки безлічі варіантів, у кожного є можливість підібрати сауну на свій смак. Але і в цьому є великий мінус - адже велика кількість місць дуже сильно ускладнює вибір. Як же правильно підібрати сауну для відпочинку з друзями? Існує кілька головних показників таких місць:

  • Парні;
  • Додаткові послуги;
  • Місткість;
  • Місцезнаходження;
  • Ціна.

В першу чергу зверніть увагу на місткість. Звичайно ж, якщо Ви йдете невеликою компанією, щодо даного критерію можете не турбується. Але в тому випадку, якщо Ви вирішили організувати корпоративний відпочинок, або відправиться в сауну з друзями, тоді заздалегідь потрібно дізнатися про її місткості. Адже для справжніх любителів даного місця, парна повинна володіти певними розмірами. Зазвичай, сауна може вміщати до 10-15 чоловік.

Найважливішим критерієм при виборі сауны Самары є парна. Не всім новачкам відомо, які відмінності фінської і російською лазнею. Одне з основних відмінностей - це тиск повітря. Всередині сауни підтримують такий же тиск, як і зовні неї. Наступним не менш важливим відмінністю вважається культура ширяння. Якщо Ви - любитель традицій, тоді потрібно йти в російську лазню. Ну, а в тому випадку, якщо Ви бажаєте підібрати більш екзотичне місце, тоді рекомендуємо придивитися до таких варіантів, як:

Турецький хамам. Поєднання невеликої температури повітря (від 35 до 50 градусів) і дуже високої вологості створює прекрасний мікроклімат, який дає можливість отримати задоволення від всіх процедур хамама.

Японська офуро. Офуро - це прямокутна ємність з тирсою. За традицією, для офуро застосовують дрібні липові або кедрові тирсу, які перемішані з різними ароматними травами. Дану структуру зволожують, і після розігрівають до 60 градусів.

Інфрачервона сауна. Особливістю роботи даної кабіни є випромінювання спеціальними нагрівачами інфрачервоних хвиль. Не варто турбуватися, адже дані випромінювання безпечні для людини.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора