Як вибрати ручний гідравлічний штабелер?

  • Переглядів: 151


Ручний гідравлічний штабелер – вид складської техніки, за допомогою якої перевозяться та складуються вантажі. Він може бути використаний на складах з ярусним способом зберігання заввишки до трьох метрів, а також у приміщеннях, де вантажі укладаються у штабелі. Механізм управляється оператором і найбільше підходить для невеликих складів. 

Розглянемо критерії підбору відповідного гідравлічного штабелера.

Критерії вибору ручного штабелера

Основними параметрами при виборі ручного гідравлічного штабелера є:

  • максимальна вантажопідйомність;
  • висота, на яку механізм здатний підняти вантаж;
  • довжина та ширина вантажних вил.

Від згаданих параметрів залежатиме, які саме вантажі зможе перевозити механізм.

Перед тим, як придбати штабелер, необхідно визначитися з тим, які саме вантажі він перевозитиме. Якщо на підприємстві зберігаються габаритні, але не важкі вантажі, можна обійтися механізмом з невеликою вантажопідйомністю.

Крім ваги слід з'ясувати максимальну висоту, на яку підніматиметься вантаж. Від габаритів вантажів, що перевозяться, залежить те, якої довжини і ширини знадобляться вила. Виходячи з цих параметрів, слід звертати увагу на агрегати, які відповідають потребам складу.

Також важливо встановити технологічний маршрут, яким пересуватиметься гідравлічний штабелер. Йдеться про шлях проходження по складу від точки навантаження до місця розвантаження. Техніка повинна вільно проходити між стелажами як із вантажем, так і без нього.

Ролики штабелера

Варто зазначити, що ручные штабелеры в Челябинске призначені для використання на рівних наливних підлогах. Матеріал коліс і роликів, що встановлюються, також слід враховувати при виборі вантажного механізму.

На складах, де зберігаються вантажі з невеликою вагою, можуть використовуватись штабелери з гумовими колесами та роликами. Вони є м'якими, безшумні в роботі і можуть пересуватися по будь-якому покриттю.

Для перевезень важких вантажів підійдуть штабелери з поліуретановими колесами та роликами. Вони можуть бути з алюмінієвими, поліамідними чи сталевими дисками. Їм властиві еластичність та перешкода коченню. Найміцнішими вважаються цільнолиті деталі, виготовлені з поліаміду.

Для вибору максимально підходящого ручного штабелера можна проконсультуватися з фахівцями підприємства, що продає складську техніку.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора