Як вибрати окуляри для дитини

  • Переглядів: 850

Іноді носіння окулярів малюкові необхідно постійно, щоб його органи зору розвивалися правильно і повноцінно, а сама дитина не страждав від затримки психомоторного розвитку. І якщо дорослим вибрати окуляри простіше - отримав рецепт, пішов в магазин, вибрав оправу і замовив відповідні лінзи, - то з дитиною все складніше. Наприклад, вибрані вами оправи він носити категорично не хоче, а обрані ним - не підходять чи не подобаються вам ... Як же правильно вибирати окуляри малюкові?

Зверніть увагу, що на сайті odu.kiev.ua ви можете придбати якісні окуляри для вашої дитини просто зараз!

Ще кілька десятків років тому окуляри були потрібні порівняно невеликій кількості дітей. Дитячі оправи не відрізнялися ні красою, ні зручністю, вони були важкими і грубими, і їх маленькі господарі частенько ставали предметом насмішок своїх однолітків. У багатьох «очкариків», які вже виросли і самі стали батьками, залишилися неприємні спогади з дитинства, тому їм буває важко прийняти той факт, що їх дітям потрібні окуляри. Багато батьків побоюються, що їх малюкам буде некомфортно, а однокласники чи приятелі стануть їх дражнити. І даремно!

Сьогодні багато чого змінюється, в тому числі і в офтальмології. Пішли в далеке минуле спогади про некрасивих і незручних оправах і окулярах, яких варто соромитися. Сьогодні будь-який поважаючий себе салон оптики може підібрати для дитини цілком підходить за ціною і якістю оправу, яка припаде до смаку всім - і вашому малюкові, і вам самим. Виробники йдуть в ногу з часом, розробляючи оправи на будь-який смак, різних кольорів і варіантів дизайну, із застосуванням різних матеріалів для самих оправ і для лінз. В результаті окуляри перетворюються з неприємної необхідності в елегантну деталь гардеробу, надають дитині стильності і індивідуальності. З раннього віку носіння окулярів привчає до акуратності і надає і впевненості в собі. Якщо дитина сам соромиться носіння окулярів - це бачать інші діти і дражнять його, якщо ж він носить окуляри з задоволенням, йому починають навіть заздрити.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора