Як вибрати офісні меблі?

  • Переглядів: 685

Ви займаєтеся обстановкою офісу і вибираєте меблі? Естетична складова в цьому питанні вкрай важлива, але добре б купити міцну, довговічну і функціональні меблі. А для цього важливо розуміти, як вона проводиться, яким матеріалами краще віддати перевагу, як визначитися з оптимальною конструкцією, вибираючи столи, стільці, шафи або офісні крісла.

Отже, що потрібно знати про матеріали і фурнітуру, які є вирішальними для експлуатаційних характеристик практично кожного предмета меблів? матеріал меблів

Перше, на що варто звернути увагу - матеріали, які використовуються при виробництві, саме від них залежить довговічність і зручність меблів. Особливо це стосується стійки адміністратора ресепшен, яку ви можете придбати на сайті купить-мебель.kiev.ua вже зараз. Варіантів їх досить багато, тому зупинимося на найбільш популярних.

Велика частка представленої на ринку продукції зроблена з ламінованої ДСП. Це відносно недорогий варіант, який забезпечує хороші споживчі якості, не вимагає подальшої обробки, має привабливий зовнішній вигляд.

МДФ плита - більш досконалий матеріал, при виготовленні якого вміст шкідливих формальдегідних смол мізерно мало і порівнянно з натуральним деревом. Плита МДФ відрізняється дуже високими показниками екологічності. Завдяки більш дрібної, однорідної текстурі і специфічною технологією виробництва, матеріал міцніше, ніж плита ДСП (майже вдвічі), стійкий до впливу вологи і вогню.

Масив дерева - це може бути як цілісна деревина, так і дерев'яна рамка з внутрішньою частиною з МДФ. Перший варіант знаходиться в елітній ціновій категорії вище середнього. Незаперечні переваги дерева - екологічність, презентабельність, довговічність, хоча дерево вважається вибагливим в догляді і не дає великий можливості варіювати з формою і забарвленням.

Не залишайте без уваги товщину матеріалу. Вона часто залежить від дизайну: в одних інтер'єрах краще будуть виглядати масивні стільниці, для сучасних стилів більш доречна мінімальна товщина. Але, чим тонше плита, тим сильніше вона прогинається під навантаженням. У комп'ютерних столах ця задача часто вирішується або металевим каркасом, або ребром жорсткості, званим «царгой». У шафах звертайте увагу на товщину полиць. Для плит 16 мм не прогинається ширина - 700 мм, для плит 22 мм - 900 мм.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора