Як вибрати надійну букмекерську контору?

  • Переглядів: 379

Кількість надійних букмекерів (т.зв. буків) в нас постійно збільшується. Працювати "сірими" схемами стає невигідно - репутація дорожче. Гравець хоче бути захищеним і зосередитися на ставках. За якими ж критеріями слід вибирати букмекера?

Популярність контори

Пошукайте відгуки та оцініть популярність букмекера. Не варто співпрацювати з маловідомими компаніями, до яких мало довіри. Навпаки, популярні буки можуть бути неідеальні, але мають більше переваг, ніж недоліків. Чому у нього грає велика кількість гравців? Їх вибір зроблений не просто так. І якщо реальні гравці стабільно роблять ставки у конкретного бука, на це є вагомі причини. Крім того, у популярних контор ви можете отримати різноманітні промокоди, як ось тут http://best-betcodes.net/.

Надійність бука

Головний критерій відбору. І хоча він досить суб'єктивний, але прийнято вважати надійними компанії, які без проблем виплачують виграні гроші, при цьому правильно розраховуючи суми за ставками. Враховуйте, що правила кожного букмекера можуть трохи відрізнятися, хоча основний принцип і розрахунок ставок той же, тому уважно ознайомтеся з правилами перед ставками на реальні гроші.

Розмір коефіцієнтів

Виграш гравця завжди дорівнює розміру ставки, помноженої на кеф (коефіцієнт). У свою чергу, величина Кефа визначається маржею букмекера, тобто його гарантованим прибутком. Досвідчені гравці роблять ставки у буків з трохи кращими кефами за рахунок більш низької маржі, для прикладу, на http://best-betcodes.net/brands/1xbet.

Кількість результатів

Результати і тотали, точніше, їх кількість - ще один важливий критерій вибору бука. Чим більше результатів, тим більше можливість маневру у досвідченого гравця при здійсненні ставок або створенні своєї стратегії. Більшість букмекерів надають стандартні популярні результати і тотали, і лише невелика кількість контор - повний спектр. Для початку з головою вистачить і стандартного варіанту, а вибирати чи просунутий - вирішите з часом.

Live-ставки

Дуже добре, якщо букмекер дозволяє робити ставки прямо під час матчу. Так можна зменшити втрати в разі програшу нашого лідера або просто більш ефективно використовувати отримане поле для маневру. Добре, якщо паралельно букмекер дозволяє дивитися відеотрансляцію гри. Також важлива швидкість прийому ставок.

Наявність бонусів є додатковим критерієм вибору букмекера. Бонуси треба відігравати, це не завжди зручно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора