Як вибрати мультиметр?

  • Переглядів: 114


Мультиметр є вельми корисним, і тому популярним вимірювальним приладом - цей пристрій застосовується і професійними електриками, і людьми без електротехнічної освіти, які використовують таке обладнання вдома і в гаражі, ремонтуючи авто.

Актуальність мультиметрів обумовлена ​​їх багатофункціональністю - ці вироби забезпечують вимір напруги, сили струму і опору. Допомагають вони і в визначенні температурних показників, а також при перевірці цілісності електроланок.

У цій статті ви прочитаєте про те, як правильно вибирати універсальні вимірювальні пристрої, які аспекти враховувати при покупці таких приладів і в яких місцях їх краще шукати.

ЩО ВРАХОВУВАТИ, ОБИРАЮЧИ МУЛЬТИМЕТР?

Існує кілька критеріїв, важливих для вибору мультиметра:

1. Особливості конструкції. Великогабаритні моделі через свою громіздкість не завжди зручні. Недоліком багатьох мініатюрних моделей є маленький екран - на ньому свідчення видно не так чітко. Висновок такий - треба вибирати прилади невеликих розмірів, але звертати увагу на те, щоб дисплей давав можливість зчитувати показники без праці. Ергономічними рішеннями є прогумований захист корпусу і наявність відкидної підставки.
2. Комплект поставки. Кращий варіант - прилади, комплектація яких включає такі аксесуари як батарейки, затискачі для контактів і футляр для зберігання.
3. Спектр функцій. У продажу можна знайти моделі, які дозволяють перевіряти діоди, заміряти ємність конденсаторів, вимірювати температуру і частоту імпульсів, виявляти приховану проводку і відображати осцилограми електроструму. Кожна з них - просунутий мультиметр, ціна якого буде високою.
4. Форма приладу. Мультиметри бувають аналоговими (стрілковими) або цифровими (з електронним РК-дисплеєм). Більш сучасним варіантом, точним, ефективним і зручним у застосуванні є цифровий тестер. Єдине «але» в тому, що цифрові модифікації не дають можливості відслідковувати мінливі показники - подумайте, а це вам потрібно?

Не зайвим буде також звернення уваги на специфіку режимів роботи і безпеку вимірювального приладу - добре, якщо продукт відповідає категоріям безпеки.


ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ МУЛЬТИМЕТРИ ЯКІСНІ І З ГАРАНТІЄЮ?


Важливим фактором є і місце, в якому ви будете шукати відповідає вашим запитам модель мультиметра.

Купівля цього приладу на ринку, як і в невеликих магазинах універсальної специфіки, - не найкращий варіант.

Якщо для вас важлива якість такого продукту, краще вибирати його в великих онлайн маркетах, що продають сертифіковану продукцію від виробників.

Компетентні користувачі радять тестер мультиметр купить на сайті спеціалізованого інтернет-магазину, аргументуючи відповідну рекомендацію широким асортиментом товарів, помірними цінами та оперативною доставкою.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора