Як вибрати модель iPhone і не прогадати

  • Переглядів: 707

Компанія Apple вже багато років займає лідируючі позиції на ринку стільникових телефонів. Це і зрозуміло, вона випускає найнадійніші пристрої преміум класу. Компанія створена в 1976 році Стів Джобсом на сьогоднішній день випускає ультрасучасні ноутбуки, планшети, плеєри і смартфони. Нижче ми з вами розберемо на які моменти варто звернути увагу при купівлі айфона.

На даний момент на ринку представлено великий вибір смартфонів на https://www.citrus.ua/smartfony/brand-apple/ і пересічному покупцеві іноді буває складно зробити правильний вибір. У 2010 році вийшов Iphone 4 і саме з цього моменту смартфони цієї компанії стали завойовувати ринок. Діагональ екрану на той момент була всього 3,5 ". Але віяння часу змусили компанію збільшити екран. І iPhone 6S вийшов з діагоналлю 4,7". І зараз складно знайти смартфони з екраном менше 4 дюймів. Великий екран зручніше для перегляду відео на Youtube і фільмів.

Одне з відмінностей айфонів між собою - обсяг вбудованої пам'яті. Буває 32, 64, 128 і 256 Гб. Це необхідно для установки додатків, зберігання музики та інших корисних файлів. Втім всі ваші файли, якими ви не користуєтеся щодня можете завантажити в хмару і тоді вони не будуть використовувати пам'ять смартфона. Музика також завантажується автоматично у міру потреби. Тому не варто гнатися за великим обсягом пам'яті, і для повноцінного використання цілком може вистачити 64 Гб.

Нижче ми порівняємо між собою три останні моделі телефонів iPhone X, 8 і 8 Plus. Кожен смартфон відповідає певним вимоги. Не варто гнатися за новизною. Спершу визначитеся які функції для вас найбільш важливі.

Дисплей. В iPhone X встановлено найбільший дисплей Super Retina HD діагоналлю 5,8 пропонує кращі екраном в порівнянні з іншими моделями. У 8 і 8 Plus встановлено Retina HD діагоналлю 4,7 і 5,5 відповідно.

Камера. У моделях X і 8 Plus встановлена не одна, а відразу дві камери з тильного боку смартфона. Це дозволяє збільшити якість зображення при дворазовому збільшенні оптичного зуму. В iPhone 8 встановлена звичайна одинарна камера. Дозвіл всіх камер 12 Мп.

Ідентифікація. У моделі X є функція Face ID, що дозволяє швидко розблокувати телефон шляхом ідентифікації вашої особи. У моделях 8 і 8 Plus можливий вхід за відбитком пальця.

Це були основні моменти на які варто звернути увагу при виборі смартфонів. Вибирайте той, який найбільш відповідає вашим інтересам.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора