Як вибрати люстру: практичні поради

  • Переглядів: 921

Мрія будь-якої сім'ї - це власний будинок або квартира, комфортне місце, де можна виконати всі для себе, слідуючи власним бажанням і уподобанням смаку.

І ось приходить день, коли ви майже закінчили ремонт: шпалери поклеєні, стелі побілені, все готово, залишилося лише підібрати світильники в интернет магазине «Купить-Люстру.Ru». Зрозуміло, це значуща і основна деталь всього інтер'єру, до підбору якого необхідно підійти дуже серйозно, адже люстра підбирається не на рік і не два, дуже часто світильники залишаються з нами протягом кількох десятиліть.

Здається, що немає легше нічого, ніж підібрати люстру для зали, кімнати для дітей, кімнати для сну або кухні. Потрібно тільки прийти в супермаркет і показати продавцю то, що вам найбільше імпонує. Однак не так сталося як гадалося. Не завжди підібрана люстра підходить для інтер'єру, дає хороше освітлення кімнати, а іноді навіть витрачає дуже багато електричної енергії. Завдяки цьому давайте навчимося правильно підбирати люстри, а не купувати те, що просто сподобалося.

Якщо Ви проживаєте в типовому будинку з блоків, де стельова висота становить не більше 2,45 метра, то вам не потрібно купувати високу люстру, яка може візуально зробити менше і без цього не високу кімнату, і створити певну диспропорцію. У подібних випадках рекомендується вішати освітлювальні прилади, що фіксуються саме до стелі і закривають знизу лампочки.

Для великих стель від трьох метрів і більше, можна порадити висять на ланцюгах, багаторівневі або люстри з кришталю. Однак слід врахувати, що гранований кришталь виконує багато відблисків, що як правило призводить до стомлення очей.

Дуже хорошим варіантом стане люстра, ріжки якої спрямовані до стелі, таким чином створюючи рівний і розсіяне світло.

Підбираємо люстру для житлового приміщення з невисокою стелею

Купольний плафон - найбільш поширений варіант.

Базові поради

Для ванної та дитячої необхідні уточнення в підборі. У ванну буде краще підбирати люстри з вологонепроникними плафонами, щоб пар перегрітий не вкоротив службовий термін ламп. Зараз дуже популярні люстри Флористика.

В кімнату для дітей не підійдуть легкобьющіеся, скляні плафони. Конструкція люстри в дитячу кімнату повинна бути міцною і легкою, добре кріпитися до стелі.

Для глянцевого стелі також є деякі обмеження. Важливо, щоб лампочки в люстрі розташовані були не дуже близько до цього стелі, так як він не любить високих температур. На додаток необхідно подумати про те, як буде відображатися світло від ламп, якщо французький стелю на вашій житловій площі лаковий.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора