Як вибрати літні шини для автомобіля?

  • Переглядів: 497

Відоме народне прислів'я радить готувати влітку сани, а взимку - віз. Адаптувавши її до сучасних реалій, отримаємо рекомендацію своєчасно подбати про підготовку автомобіля до зміни сезонів. Напередодні теплої пори року варто подумати про придбання хорошою літньої гуми, особливо якщо попередній комплект прослужив Вам не один рік. Ми розповімо, як вибрати літні шини, на що звернути увагу і як уникнути поширених помилок.

Як вибрати літню гуму для автомобіля?

Головна відмінність літніх покришок https://asva.ua/catalog/by_size/?season=6 від зимових криється вже в хімічній структурі компаунда. У рівних експлуатаційних умовах літня гума жорсткіша, проте, оскільки вона розрахована на експлуатацію в теплу пору року, при номінальних робочих температурах досягається оптимальний баланс міцності і еластичності покришок. За комфорт і безпеку водіння, крім іншого, відповідає специфічний малюнок протектора - він може стати одним з основних факторів при виборі нового комплекту гуми.

Щоб зрозуміти, які літні шини краще вибрати, досить проаналізувати дорожні і погодно-кліматичні умови, в яких вони будуть експлуатуватися. Для міста буде досить симетричного ненаправленного малюнка без яскраво виражених ламелей. Такі шини не тільки дешево коштують, але і дозволяють змінювати місця їх установки на авто в довільному порядку, не враховуючи ні сторону, ні напрямок обертання. Спрямований малюнок підійде любителям швидкої їзди, він покращує тягово-швидкісні характеристики автомобіля і його керованість в порівнянні зі звичайними шинами. Для динамічного водіння на легкому бездоріжжі рекомендують асиметричні покришки, малюнок яких з внутрішньої і зовнішньої сторони неоднаковий. Асиметрична форма протектора передбачає максимальну прохідність і керованість з хорошим самоочищенням, нерідко в маркуванні є позначки «Rain» або «Aqua».

До слова, про маркування. Для класифікації шин у всьому світі використовується єдиний стандарт, який передбачає такий вигляд записи даних про виріб: 185/65 R14.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора