Як вибрати красиву нижню білизну: корисні поради

  • Переглядів: 713

Кожна дівчина чи жінка любить нижню білизну. Це, свого роду, друга шкіра, яку потрібно носити, щоб виглядати красиво і комфортно. Який керівний принцип при виборі?

Як вибрати розмір бюстгальтера?

Купівля нижньої білизни для жінок є однією з найпростіших покупок. Інтернет-покупки тут ідеальні - саме тут ми можемо знайти більш широкий вибір моделей з усього світу, а й ціни виразно більш привабливі. У широкому асортименті очень красивое женское белье пропонує інтернет магазин ingrosso.net.ua.

Правильно підібрані бюстгальтери - це гарантія прекрасного бюста на довгі роки. При покупці бюстгальтера вам необхідно знати два розміри - обсяг і розмір. При перевірці етикетки бюстгальтера ми знайдемо позначення, наприклад, 75B, яке слід читати наступним чином: число визначає коло, виміряну під бюстом, а буква - розмір чашки. Пам'ятайте, що кожна з чашок має різний розмір, в залежності від обсягу (чашечка B на обсязі 70 відрізнятиметься на виробі з об'ємом 90). Корисно знати, що різні виробники використовують різні розміри, які відповідають одному і тому ж розміру, що можна перевірити за допомогою таблиць.

Які бувають види бюстгальтерів

М'який бюстгальтер не має жорсткості або кісточок, а бюст підтримує тільки сам матеріал. Він призначений для жінок з невеликими грудьми. Купуючи таку модель, зверніть особливу увагу на матеріал, з якого вона була виготовлена. Він не може бути занадто еластичним, щоб добре підтримувати груди.

Бюстгальтери з «push-up» - одна з найпопулярніших моделей. Жінки, які хочуть оптично додати кілька сантиметрів, тягнуться до нього. Його завдання - підняти бюст і показати його. У підстави чашок є подушки, які додають обсяг. Вони часто пристосовані для носіння декольте завдяки більш глибокому розрізу між чашками. Особливо практичними є моделі з висувними подушками, поміщеними в кишені. Вони дозволяють витягнути або замінити чашки при необхідності.

Бюстгальтери з повною чашкою вибирають жінки з великими грудьми, які потребують кращої підтримки. Вони повністю покривають бюст, що дозволяє його правильно підтримувати.

Як вибрати нижню білизну?

Перш за все, вам потрібно вибрати правильний розмір. Підібрати правильний розмір вам допоможе таблиця, яка доступна на кожному сайті інтернет-магазину. Нижня білизна Жасмин відрізняється своєю якістю, елегантністю і широким асортиментом.

Види нижньої білизни

Стрінги є найбільш поширеним типом нижньої білизни. Спереду трикутник нижньої білизни звужується до тонкої смужки ззаду між сідницями. Подібне нижню білизну повністю оголює сідниці.

Танга - це моделі з меншим вирізом, у них менше матеріалу, як у типових трусиків, і більше, ніж у стрінгів. Вони зазвичай складаються з двох трикутників, з'єднаними на стегнах гумкою.

Шорти. Такі моделі нагадують дуже короткі шорти.

Ретро білизна вибирають жінки, які цінують стилізовану одяг. Це високі трусики, які відмінно формують стрункий силует.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора