Як вибрати кращу теплицю?

  • Переглядів: 327

Сучасні технології пропонують безліч корисних пристосувань і інструментів для дачі, в тому числі що стосуються обладнання теплиці. За відгуками більшості фахівців, найкращим матеріалом для обладнання парника сьогодні є полікарбонат. Відповіді на всі питання про те, як правильно вибрати і обладнати на своїй ділянці таку теплицю, що входить в комплект, яку форму можна вважати найвдалішою, а також багато інших добрих порад шукайте в даному огляді.

Принцип роботи і будова теплиці

Часто недосвідчені дачники, зібравшись обладнати на своїй ділянці теплицю і почувши про те, що самі надійні, міцні, якісні, одним словом, круті парники повинні бути виготовлені із стільникового полікарбонату, терміново кидаються шукати магазин, де є такий товар, і починають процес покупки з фрази типу «порадьте, яка краще». В результаті велика ймовірність того, що такому покупцеві буде продано найдорожчий товар, який в дійсності йому абсолютно не потрібний.

Для того щоб не потрапити в таку пастку, необхідно витратити трохи часу і розібратися, що являє собою сучасна полікарбонатна теплиця та які ціни на теплиці зараз актуальні.

Почнемо з фізики. Теплиця - це приміщення, головним призначенням якого є акумулювання світлової енергії Сонця, перетворення її в теплову і подальше збереження у вигляді постійної температури всередині, що дозволить висадженим там рослинам швидко і активно розвиватися. Крім цього, спорудження покликане виконувати і деякі другорядні завдання, зокрема, захищати культури від вітру, дощу та інших несприятливих погодних умов, а також від різних шкідників.

Процес терморегуляції в теплиці забезпечується за принципом накопичення та подальшої віддачі: вдень парник нагрівається і отримує тепло, вночі остигає і віддає його. Саме тому температура всередині такого приміщення ніколи не підвищується вище за допустиму межу.

Для того щоб задовольняти заявленим вимогам, теплиця, перш за все, повинна бути герметичною: чим менше повітря вона буде пропускати, тим краще можна буде зберегти в ній необхідний для рослин мікроклімат. Тому принципове значення для будь-якого парника має теплопровідність матеріалу, з якого виготовлено його покриття: чим нижче цей показник, тим якісніше теплиця.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора