Як вибрати кондитерський мішок

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1893

При приготуванні кондитерських виробів, не обійтися без кондитерського шприца або спеціального мішка. Більшість кулінарів більше воліють користуватися другим варіантом, так як на це є свої причини:

  • - мішком зручніше користуватися і простіше видавлювати крем;
  • - кулінарний мішок, в порівнянні зі шприцом, наділений великим розміром, а значить, дозволяє помістити в себе більше тесту або крему;
  • - мішок дозволяє застосовувати насадки без наявності перехідника (коннектора).

Кожен кулінар і кондитер повинен любити свою справу, тоді його вироби будуть ще смачніше. Щоб робота приносила задоволення, необхідно мати на кухні все необхідне обладнання, в тому числі і пристосування для видавлювання крему і тесту. Ось чому, купуючи кондитерський мішок, потрібно вибирати гарне пристосування для приготування кулінарних шедеврів. Завжди у продажу: кондитерські мішки і насадки в нашому інтернет магазині за низькими цінами і в широкому асортименті.

Яким повинен бути мішок?

Насадки повинні змінюватися зовні мішка, а не вкладатися в середину. В іншому випадку, прикрашаючи кулінарний виріб можна просто замучили. Наповнивши насадку кремом, поки він переміститися до краю, його частина вже витече через насадку. Звичайно, важко припустити, скільки знадобиться крему для того, щоб оформити по краю торта бордюр. Тому тим більше, щоб було менше мороки купуйте мішок, в якому насадки будуть змінюватися зовні.

До речі, в інтернет-магазині https://zapodarkom.com.ua/ ви можете придбати якісний інвентар для кондитерів, а також багато інших товарів за найдоступнішими цінами.

Мішок повинен відрізнятися міцністю. Часто, пропускаючи через мішок тісто, крем, картопляне пюре і одного пластичну масу, мимоволі помічаєш, як вона намагається виповзати через різні отвори (в тому числі і край кріплення насадок або шов), але тільки не через насадку. Тому спробуйте купити зручний, якісний і надійний мішок.

Не варто тренуватися на пакеті з пластика, відрізаючи в ньому куточок. Так як весь вміст мішка виходить назовні під тиском і якщо по шляху суміші зустрічається нетривке місце, воно буде розповзатися і рватися. І якщо тонка цівка легкої глазурі з цукру видавлюватиметься вільно, то від картопляного пюре, тіста або крему мішок з поліетилену відразу порветься.

При покупці кондитерського мішка, краще вибирати широке пристосування. Все тому, що наповнюючи його підготовленим продуктом, краще користуватися кухонним посудом середніх і великих розмірів, але ніяк не десертною ложкою. Тоді крем буде виходити гладкою і рівною цівкою, без повітряних порожнин.

З огляду на той факт, що крем має властивість танути, тренуватися прикрашати варто в прохолодному місці. Але тільки не кладіть мішечок в холодильник, так як по краях крем стане не еластичним.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора