Як вибрати клінінгову компанію?

  • Переглядів: 271


Запрошуючи у свій будинок або офіс фахівців з прибирання, ми хочемо отримати якісну послугу за прийнятну ціну. На жаль, на ринку є чимало несумлінних компаній, які здійснюють халтурну роботу і навіть можуть займатися шахрайством. Щоб очікування про першокласне прибирання виправдалися, слід знати, на що важливо орієнтуватися при виборі клінінгової компанії. Основні правила ви знайдете в цій статті.

Критерії правильного вибору:
  1. Солідність. У гідної клінінгової компанії напевно буде чистий і затишний офіс, добре оформлений зручний сайт, а також чималий термін існування на ринку. Зверніть на це увагу, адже хороші фірми дбають про свій імідж і репутацію.
  2. Відгуки. Здорово, якщо у вас є можливість почути рекомендації про клінінгової компанії з перших вуст, від кого-небудь з друзів і знайомих. Якщо такої можливості все ж немає, уважно вивчіть відгуки про компанії в інтернеті. Перевіряйте відгуки на різних сайтах і стежте за їх достовірністю.
  3. Інвентар. Обов'язково уточніть, яке обладнання і які миючі засоби використовує клінінгова компанія. Хороші компанії мають у своєму арсеналі професійну техніку, а не звичайні побутові пилососи. Зверніть увагу, що при собі у клінеров повинні бути також якісні засоби для чищення, бажано від провідних виробників побутової хімії і обов'язково з усіма необхідними сертифікатами.
  4. Ціни. Занадто низькі ціни на клінінг швидше за все свідчать про недобросовісність компанії, яка намагається хоч якось заманити до себе клієнтів. А надто завищені ціни на прибирання зазвичай означають просто переплату за бренд. Вибирайте компанії з середньою вартістю послуг на ринку.
  5. Оплата. Крім цін на клінінгові послуги Київ важливим фінансовим аспектом є також відсутність передоплати. Порядні клінінгові фірми спочатку здійснюють прибирання та пропонують клієнту оцінити якість послуги, і лише після цього відбувається оплата клінінгу.
  6. Документи. Не соромтеся попросити у компанії пакет документів, що свідчать про законність діяльності фірми і кваліфікації її співробітників. Це є гарантією якості послуг. Крім того, солідні клінінгові компанії завжди укладають з клієнтами договір перед проведенням прибирання.

Вибір правильної клінінгової компанії - це запорука чистоти в вашому домі та збереження вашого майна. Підходьте до вибору клінінгової служби з розумом, використовуючи інформацію з даної статті, і насолоджуйтеся якісним сервісом.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора