Як вибрати хорошу постільну білизну?

  • Переглядів: 740

Сьогодні на ринку можна знайти безліч варіантів постільної білизни з різних тканин. Як не розгубитися і вибрати те, що потрібно?

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення постільної білизни сьогодні є бавовна. Однак не варто забувати, що бавовняні тканини також бувають різні. Ми розглянемо найбільш поширені види бавовняних тканин на нашому ринку:

Бязь це навіть не сама тканина, а скоріше вид переплетення ниток. Бязь характеризується частим хрестоподібним плетінням товстих ниток. Завдяки такому плетіння тканину відрізняється високою міцністю і щільністю. Бязевих постільна білизна однаково виглядає і з лицьової і з виворітного боку. Бязь грубіша в порівнянні, наприклад, з попліну або сатином. Нитки мають потовщення, помітні при уважному розгляді. Бязь не має блиску, вона рівна і однорідна. Зате завдяки своїй високій несучості бязь ідеально підходить для повсякденного використання. Постільна білизна з бязі користується великим попитом за рахунок відносної дешевизни і зносостійкості. Можна відзначити такі переваги бязі як: тривалий термін служби, простота догляду, невисока вартість, тривале збереження кольору і малюнка, бязь вважається гігієнічною тканиною і добре підходить маленьким дітям.

Між іншим, купить элитное постельное белье ви можете в інтернет-магазині domsky.com.ua швидко та вигідно!

Поплін. Знову ж таки, як і бязь, поплін - це спосіб переплетення ниток. Для виготовлення попліну найчастіше застосовується бавовна, іноді синтетичні волокна або шовк. Інформацію про матеріал, з якого зроблена тканину, Ви знайдете на упаковці. Поплін виходить шляхом переплетення щільних ниток з більш тонкими нитками. Така комбінація надає тканині підвищену м'якість без втрати в міцності. Візуально поплін схожий на бязь (Ви навіть можете зустріти в інтернеті термін «європейська бязь» - це і є поплін), але завдяки способу плетіння, утворюються дрібні «рубчики» надають Поплін деякий «лиск». За комфортності поплін щось середнє між бязью і сатином.

Сатин також є видом плетіння і проводиться з крученої, дуже тонкої нитки подвійного плетіння. Сатин має легкий блиск і м'яку шовковисту лицьову поверхню. Блиск досягається саме за рахунок крутіння нитки, чим сильніше скручена нитка, тим яскравішим блиском володіє тканину. Нитки в сатині розташовуються дуже щільно, завдяки чому сатинову білизну практично не дає усадку в процесі використання. Сатинове білизна не викликає алергії, не мне під час використання, стійке до деформацій при пранні, дуже міцно і має приємний блиск. Всі ці якості зробили його дуже популярним. В описах постільної білизни з сатину Ви можете зустріти словосполучення «купонний сатин». Це означає, що малюнок підібраний точно за розміром полотна і займають всю площу. Набори з купонного сатину виглядають дуже гармонійно. Постільна білизна з купонного сатину трохи дорожче, ніж з сатину з однаковим штампованим малюнком.

Жаккард. Також його називають тканиною аристократів. За рахунок особливостей плетіння ниток, жаккард набуває неповторну гладку, м'яку структуру. Жакардова постільна білизна має тканий малюнок, отриманий як раз за рахунок плетіння. Крім тканого малюнка жакардові комплекти, як правило, прикрашені вишивкою в тон полотна. Виглядають такі комплекти насправді по-королівськи. Тож не дивно, що жаккард застосовують для виготовлення елітної постільної білизни. Жакардове білизна вельми стійке та без особливого збитку для зовнішнього вигляду витримує не один десяток прань.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора