Як вибрати хорошого тамаду?

  • Переглядів: 453

Практично жодне весілля не може обійтися без тамади. Згідно зі статистикою, 90% успіху весілля залежить саме від ведучого. Саме тому виникає необхідність вибору досвідченого професіонала, який створить по-справжньому веселий і незабутнє свято. З чого почати? Починати пошук справжнього любителя своєї справи необхідно за кілька місяців до початку торжества, щоб була можливість розглянути якомога більше претендентів.

Інакше молодятам доведеться замовляти послуги першого-ліпшого тамади, так як справжні фахівці рідко сидять без роботи. При виборі тамади рекомендується:

Зібрати відгуки. Цей пункт дозволить парі зробити чітке уявлення про кандидата. Відгуки можна знайти в інтернеті на весільних порталах або запитати у знайомих. Краще за все звертати увагу на розгорнуті коментарі, а не з пари слів. Якщо є сумніви у виборі, варто звернутися за допомогою в весільне агентство, де співробітники зобов'язуються знайти професіонала в зазначений день. У разі виникнення неприємних ситуацій молодята зможуть пред'явити їм претензії.

Поспілкуватися з претендентом. Якщо тамада на юбилей влаштовує, обов'язково необхідно призначити з ним особисту зустріч, або зателефонувати по телефону. Завдяки цьому з'явиться можливість оцінити дикцію і манеру спілкування претендента, які повинні бути на висоті. На що треба звернути увагу? Нерідко буває так, що потенційний ведучий має красиву мову, проте не підходить по ряду інших умов.

У момент знайомства варто оцінити: Зовнішній вигляд і поведінку. Кандидат повинен одягатися стильно, відповідно до тематики весілля. Найоптимальнішим варіантом є строгий костюм з яскравою метеликом.

Гумор. Для цього можна попросити претендента озвучити кілька культових жартів, які він використовує в роботі. Якщо його гумор здається занадто вульгарним або прісним, від послуг такого фахівця найкраще відмовитися.

Професіоналізм. Кожен кандидат повинен мати відеозапису з попередніх заходів. У момент перегляду рекомендується звернути увагу на те, як тамаді вдається адаптуватися і взаємодіяти з публікою різного віку, а також на різноманітність його програм. Якщо претендент використовує одні й ті ж жарти і конкурси на різних заходах, швидше за все він буде використовувати таку програму і на весіллі молодої пари.

Різноманітність програм - головний показник професіоналізму тамади.

Сценарії. Хороший ведучий завжди має на руках кілька планів заходів. Молода пара повинна оцінити готові сценарії і по можливості внести коригування. Заздалегідь обговорені моменти допоможуть уникнути незручних ситуацій, некоректних жартів і конкурсів, які потенційно можуть зіпсувати торжество.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора