Як вибрати гідравлічний прес?

 • Переглядів: 159Гідравлічний прес призначений для стиснення, зміни форми деталей, витіснення рідин, підйому і переміщення вантажів. Пристрій працює під дією високого тиску. Дана техніка застосовується в автосервісних майстернях, на будівельних об'єктах, на виробництві, в складальних цехах.

Пристрій, представлений за посиланням https://mgpolis.com.ua/gidravlicheskoe-oborudovanie/razdel-gidravlisheskoe-oborudovanie/, застосовується для виконання таких завдань:
 1. Вигин і стиск деталей.
 2. Випресування і запресовування підшипників, сайлентблоків і т.д.
 3. Обслуговування підвіски, мотора, коробки передач.
Головна особливість і перевага гідравлічного преса - з його допомогою додатком невеликого зусилля можна створювати велике навантаження.

Різновиди гідропресів

Виділяють горизонтальні і вертикальні конструкції, для установки на підлозі або на столі. Також обладнання розрізняється за розміром виробів, з яким воно може працювати і за силою навантаження.

Механізм оснащується ручним, пневмогідравлічним або електрогідравлічним приводом:
 1. Ручні моделі. Для роботи використовується ручний гідравлічний насос. Це обладнання середньої продуктивності, яке використовується професіоналами і в гаражах звичайними автолюбителями.
 2. Електрогідравлічні. Мають зручний в експлуатації привід. Відрізняються гарною швидкістю руху штока, тому можуть застосовуватися для штампування.
 3. Пневмогідравлічні пристрою. Оснащуються пневмопоршнем, а не гідронасосом. Для роботи потрібно натискати на педаль. Так як механізм діє під дією стисненого повітря, людині практично не потрібно прикладати зусиль (оператор не втомлюється від натискання на педаль).

Особливості вибору

При покупці потрібно враховувати, яке зусилля розвиває прес. Від цього залежить якість проведених заходів. Для сервісу підійде варіант із зусиллям 20-40 т. Великі виробництва використовують моделі з зусиллям від 50 т.

У майстерні навантаження зазвичай складають 5-100 т. Для передачі такого навантаження підходять ручні пристрої з гідравлічним поршнем або гідродомкратом. Для використання в гаражі досить буде настільного обладнання із зусиллям до 10 т, для сервісу легкового транспорту - підлогового варіанту з навантаженням до 30 т.

Робочий хід - ще один параметр, який необхідно враховувати при покупці. Важливо, щоб він був більше, ніж габарити деталей, для роботи з якими призначений прес.

Техніка безпеки

Роботу може виконувати одна людина. Для експлуатації не потрібно особливих навичок, потрібно тільки використовувати пристрій відповідно до техніки безпеки:
 • Для роботи з гідравлічним пресом необхідно застосовувати захисні окуляри, які відповідають параметрам безпеки ANSI - для захисту очей від дрібних частинок металу.
 • Під прес не повинні потрапляти волосся. На руках не повинно бути годин, прикрас. Бажано використовувати взуття на стійкій підошві, яка не ковзає.
 • При використанні пристрою поряд повинен розташовуватися тільки одна людина. Сторонні і діти не повинні перебувати близько преса.
 • Перед включенням обладнання необхідно розташовувати деталь по центру упору плунжера.
 • Для обслуговування домкрата має застосовуватися тільки якісне масло.
При виборі гідравлічного преса враховується область його застосування, навантаження та інші параметри. При покупці бажано проконсультуватися з фахівцем в магазині або уточнити необхідні параметри у людини, яка розбирається в такій техніці (можливо, який безпосередньо буде її використовувати).

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора