Як вибрати дизельний генератор?

  • Переглядів: 540

Далеко не завжди централізоване електропостачання здатне задовольнити вимоги окремо взятого споживача, на що може бути маса причин, пов'язаних як з невисокою якістю електромереж, так і з повною відсутністю електрифікації в необхідному місці. Існують різні пристрої для забезпечення споживача автономної електроенергією, такі як джерело безперебійного живлення, інвертор і ін., Серед яких найбільш ефективними є дизельні генератори.

З огляду на те, що купити дизельний генератор - задоволення не з дешевих, слід добре розібратися в тому, як вибрати відповідну для конкретних потреб модель. Якісні генераторы дизельные можна придбати за вигідною ціною в інтернет-магазині dizelgenerators.com.ua просто зараз.

Чому варто вибрати дизельний генератор

Паливні електростанції не закінчуються моделями з дизельними моторами - є безліч бензинових генераторів, які в багатьох сферах становлять конкуренцію дизельним, проте в деяких випадках просто не можуть з ними конкурувати по ряду факторів. Незважаючи на більш високу ціну дизельні генератори користуються більшою популярністю у всьому світі, про що свідчать відгуки користувачів в інтернеті. Якщо коротко, то охарактеризувати дизельні електростанції можна трьома словами: потужність, економічність, витривалість.

Багато в чому завдяки потужності дизельні генератори в багатьох сферах діяльності поза конкуренцією. У той час, як потужність бензогенераторов зазвичай обмежується значенням в 15 кВт, дизельгенератори можуть видавати десятки, сотні і навіть тисячі кіловат. Звідси випливає і головне сфера застосування таких електростанцій - промисловість. З економічністю все просто: дизельне паливо недороге, а його витрата - низький. Відповідно, вироблювана енергія виходить досить дешевою.

Витривалість - це, судячи з численних відгуків, один з найважливіших критеріїв вибору в бік електростанцій з дизельним мотором. Дана характеристика поєднує в собі дві найважливіші особливості. Перша - це моторесурс двигуна. Він може бути в півтора і більше разів вище, ніж у бензинового аналога. Друга - це можливість тривалої роботи без зупинки в якості основного джерела живлення. Цих переваг поряд з менш значущими перевагами цілком достатньо, щоб споживачі у багатьох сферах діяльності робили вибір у бік дизельного генератора.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора