Як вибрати деталі для Фольксваген

  • Переглядів: 406

Треба розуміти, що при експлуатації Вашого Volkswagen рано чи пізно настане пора міняти запасні частини. В першу чергу заміні підлягають витратні матеріали, на першому технічному обслуговуванні, незалежно від того, чи будете ви проводити його в офіційного дилера або ж зверніться в більш простий сертифікований сервіс, мінімальним набором для його проходження будуть масло, масляний фільтр і салонний.

Вибір моторного масла

Для вибору моторного масла, слід суворо дотримуватися специфікаціям, зазначеним у технічному регламенті, що застосовується для силового агрегату, встановленого на Вашому автомобілі. Зазвичай для бензинового двигуна застосовують два найбільш популярних допуску - VW502.00 і VW504.00. Для дизельних моторів, в залежності від присутності в технічному оснащенні транспорту каталізатора і турбіни, застосовуються аналогічно, два допуску - VW504.00 і VW507.00.

Вибір фільтрів

При виборі фільтрів, слід зазначити, що кращим вибором для автомобіля буде покупка оригінальних запчастин для Фольксваген, як повідомляє источник. Але якщо не хочеться переплачувати, а взяти хороший аналог потрібно, слід звернути увагу на виробників KNECHT, MAHLE, MANN, HENGST, які є прямими постачальниками на конвеєр масляних фільтрів. Повітряні і салонні фільтра, на автомобілях зібраних в Німеччині, встановлюються фірми FILTRON. Якщо автомобіль зібраний в Калузі, то на конвеєрну стрічку потрапляє вітчизняний виробник під назвою Big Filter.

Вибір агрегатних вузлів

Агрегатні вузли підвіски, при тривалій експлуатації схильні до виходу з ладу кілька частіше, ніж звичайно. Знос позначається не тільки на кульових елементах підвіски, але і гумово шарнірах. Першими з ладу часто виходить стабілізатор поперечної стійкості. І якщо вибір стоїть між великою кількістю аналогових запчастин, то в першу чергу слід відзначити LEMFOERDER, який є постачальником на завод виробник. Так звернути увагу на фірму TRW, з більш дешевого сегмента запчастин, добротно виконані такі виробники як SIDEM і RTS.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора