Як вибрати чоловічі спортивні кросівки?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 825

Кожна людина хоче виглядати стильно і красиво. Але існує категорія речей, які в першу чергу повинні бути зручні і практичні. Серед них слід виділити спортивні кросівки для чоловіків. Правильному виборі, вони вбережуть від травм і забезпечать посилений ефект фізичних занять.

Загальні рекомендації при покупці спортивних кросівок для чоловіків

Робити покупку взуття слід, дотримуючись деякі поради. Ними користувалися і раніше. Але часто люди забувають про них, набуваючи взуття навмання. Головним правилом підбору спортивного взуття є дотримання розміру ноги. Тоді буде виключені натирання, а так само відчуття дискомфорту при наявності вільного місця. Приміряти взуття краще ввечері, коли ноги після денного навантаження можуть вітч.

Слід знати, що натирання взуття може бути не тільки з-за малого розміру, але і якщо між носком взуття і великим пальцем існує великий простір. При виборі чоловічих кросівок потрібно дивитися, щоб взуття було більше ноги мм на 3-4.

Окремим питанням стоїть розглянути якість матеріалу, з якого зроблена спортивна чоловіче взуття. Він повинен забезпечувати у взутті потрібну циркуляцію повітря. Перед тим як вибрати будь-яку пару чоловічих кросівок, не завадить попередньо проконсультуватися з тренером. На сьогоднішній день у продажу пропонують всілякі моделі взуття, в тому числі і спортивної. Тому слід спочатку переглянути весь каталог і доглянути більш підходящий варіант. Людям з різними фізичними вадами необхідно підбирати взуття в індивідуальному порядку, залежно від особистих фізіологічних потреб. Більш ретельно вибирати спортивне взуття слід тим, у кого плоскостопість або інші порушення опорно-рухової системи. Попередня консультація з фахівцями, допоможе підібрати для себе зручне взуття і зберегти здоров'я.

Підбір чоловічих кросівок для певних видів спорту

Не варто пояснювати, що для конкретного виду фізичних занять потрібна конкретна спортивне взуття. Наприклад, для бігу і для танців знадобиться різна взуття. Це означає, що слід заздалегідь визначити функцію взуття.

Біг і спортивна ходьба. Для подібного взуття потрібен закруглений носок і масивна п'ята. Крім іншого, кросівки повинні мати невелику вагу, високу амортизацію і добре пропускати повітря. Для гарної стійкості виробів необхідна рельєфність.

Для занять фітнесом взуття зобов'язана фіксувати ногу, мати щільну суцільну підошву, невеликий протектор.

Для бадмінтону та тенісу з боків кросівок повинні бути міцні пластини, а низ взуття мати гнучку підошву.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора