Як вибрати букмекера і не програти?

  • Переглядів: 436

Багатьом здається, що заробляти на ставках на спорт легко. Досить поставити на більш ймовірну подію і виграш вже в кишені. Ставки, як і інша робота, вимагає посидючості, часу і концентрації. Плюс до всіх потрібно пам'ятати про ризики, так як заробіток може легко стати збитком.

Щоб не помилитися з вибором букмекера, краще вибирати з ТОПу букмекерських контор (БК), які мають тривалу історію і хорошу репутацію, для прикладу мобильная версия Melbet.

Чи можна заробити на ставках?

Кожен гравець хоче заробляти на улюбленій справі, однак теоретично все здається просто. Вболівальник любить певний вид спорту, вважає, що в ньому розбирається і вирішує отримувати за це гроші. На ділі заробляти складніше, ніж здається. БК за допомогою коефіцієнтів беруть комісію з парі, що дозволяє їм відраховувати свою гарантований прибуток.

Спорт не завжди передбачуваний і прогнозований. Маржа букмекерів і теорія ймовірності обмежує можливості беттерів. Важливе правило для початківця гравця - спортивні ставки спочатку потрібно сприймати як вид дозвілля або інтелектуальну розвагу. Для того щоб отримувати прибуток на Melbet букмекерская контора зеркало, необхідно навчитися фінансової дисципліни, інакше гра тільки зашкодить.

Кожен ставочнік колись виграє велику суму. Це тягне до розслаблення і порушення дисципліни. У беттінг завжди потрібно дотримуватися фінансової стратегії і не грати ва-банк, однак великі виграші виводять з рівноваги, і людина приймає необдумані дії, ставлячи великі суми. Такі дії завжди призводять до збитків.

Якщо вам подобається спорт і ви розбираєтеся в ньому, то спробувати себе в беттінг можна. Однак психологічно важко тримати себе в рамках встановленої стратегії і не відходити від плану в надії швидко підняти гроші.

Поради новачкам

Гравці часто не володіють достатньою інформацією, користуються низькими котируваннями, тобто думкою букмекера. Якщо якась команда йде фаворитом, то новачки часто прислухаються до цієї думки. Однак букмекерська компанія не оцінює шанси команди. Для букмекера потрібно визначити куди буде ставити аудиторія для того щоб збалансувати потік грошових коштів. Коефіцієнти - дзеркало публіки з невеликою коригуванням контори.

Йти проти думки - це вірне рішення, однак приймати його потрібно обдумано і виважено. Краще уникати ажіотажу на найпопулярніші події.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора