Як провести вихідні

  • Переглядів: 608

Буквально з самого початку робочого тижня більшість з нас вже думає про вихідні дні. Будемо говорити чесно - відпочивати ми любимо більше, ніж працювати, у всякому разі, так воно є у більшості. В даному випадку, хочеться з заздрістю, а може і з жалем дивитися на трудоголіків, яким праця в улюбленому офісі або на підприємстві замінив всі інші радості в житті. Отже, ми говорили про майбутні вихідних. Давайте розглянемо як потрібно до них підготуватися, і які заходи вживати ще до того, як настануть ті найбажаніші субота і неділя.

Як проводити вихідні дні

Не припиняєте роздумувати про те, чим зайнятися у вільні дні. Може, хочете повалятися на ліжку, або цілий день дивитися телевізор, сховавши в подушку на дивані? А може, є завзяття зайнятися прибиранням, почистити шафи, відремонтувати санвузол, почистити килим? Але, дозвольте, який же це відпочинок? Ми зараз говоримо саме про відпочинок, а що це означає? Ніяких справ і турбот, забуваємо про свої клопоти, як на кухні, так і на городі. А яким він повинен бути - спокійним або активним.

Зверніть свою увагу на Quantum-game - це хороший інтелектуальний відпочинок, який при цьому приносить користь.

Тут все безпосередньо залежить від вашого психотипу. Хтось прагне просидіти біля компа і награтися вдосталь, дівчата вважають за краще погортати численні сторінки каталогів Інтернет магазинів, почитати про зірок і їх особистого життя. Але є і та частина, для якої дозвілля в стінах будинку - це нудьга і рутина. Вони насилу чекають кінця тижня, щоб відправитися в магазини, за місто або в похід, зайнятися улюбленою і екстремальним видом спорту. Як то кажуть - у всіх свої переваги.

Але потрібно пам'ятати золоте правило: «Відпочиває добре той, хто трудиться також добре!». Тобто, якщо ви відмінно попрацювали на благо країни і власного гаманця, то обов'язково нагородите себе за старання і влаштуйте гідні, а головне, позитивні вихідні. Подобається вам лежати на ліжку і дивитися фільми, концерти -, будь ласка, адже це теж позитив, нічого не робити. Хочете відправитися на природу, стрибати з тарзанки, кататися на скутері або пірнати на глибину - відмінно. Важливо щоб такий вид дозвілля приносив приємні відчуття і користь і це головне. А тепер з'ясуємо разом, як зробити вихідні повністю вільними від проблем і турбот.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора