Як правильно вибрати жіноче пальто?

  • Переглядів: 372

Весна вже в самому розпалі. Але ж власне зараз представницям слабкої статі так хочеться виглядати красиво і вишукано!

Якщо ви - стильна представниця прекрасної статі, яка цінує комфорт і спостерігає за модними напрямками, то без пальто вам не вийде обійтися! І, хоч жінки нашого часу і не підбирають пальто на десятиліття, але питання «Як підібрати пальто?» Залишається дуже важливим.

Ціна вважається серйозним аргументом під час вибору, проте не завжди вирішальним. Коли жінка зустріне «власне» пальто тут, то, в основному, питання про вартість спливає не часто. Більш вирішальними моментами під час вибору можна, скоріше, назвати забарвлення виробу, фасон, якість пошиття і якість самого матеріалу.

Як підібрати пальто?

Під час покупки цього постійного атрибуту гардеробу жінки необхідно звертати власну увагу на такі моменти.

Колір.

Колір пальто необхідно підбирати виходячи з вашого типу кольору зовнішності.

Є традиційні, випробувані часом, правила. Наприклад, яскраві відтінки в червоному кольорі, добре підходять тим, хто бажає бути яскравіше, а ті, у кого зовнішність і так не блякла, можуть виділити її спокійними вишуканими фарбами.

Неодмінно потрібно врахувати колір вашої шкіри. Якщо вона теплого оливкового кольору, вам прекрасно підходять популярні вже який сезон поспіль пальто кольору «camel», і всі відтінки охри. Якщо ж ваша шкіра світла з рожевим холодним відтінком, то тут краще підібрати кавові відтінки, або що-небудь з гами холодного бежевого кольору. До слова він теж в моді сьогодні.

Якщо у вас є бажання, щоб пальто залишалося важливим багато років поспіль, сміливо підбирайте чорний, сірий, бежевий кольору. Традиційний червоний теж поза модою. Яскраві, отруйно-кислотні кольори, в основному, в моді не більше пари сезонів.

Але досвід минулих покупок, проникливість і власний смак - справа теж не останнє. Адже, якщо жінці самій подобається те, у що вона одягнена, ніякої тип кольору їй не заважатиме придбати те, що подобається. Завдяки цьому, строгих канонів тут немає, можете сміливо підбирати то пальто, яке вам сподобається.

Матеріал.

Пальто з синтетики - повністю марна покупка. Таке пальто не обігріє вас в холоди, а в теплу погоду змусить потіти, оскільки штучні волокна з величезними труднощами дихають. Завдяки цьому під час вибору пальто перевагу краще віддати натуральному матеріалу - їх якість і зовнішній вигляд помітно краще синтетики.

Поширеними з натурального матеріалу вважаються 100% шерсть, кашемір, твід, велюр, букле, шкіра, рогожка.

Найменш витратний - як всім відомо, кашемір, що отримується з підшерстя кашмірських кіз. Це зовсім не мазкий матеріал, неймовірно не важкий якщо порівнювати з іншими «теплими» тканинами, а ще тепломісткий. Твід - особливий, найсильніший, вид вовни з візерунком «ялинкою». Найстійкіший до зносу, теплий і доступніше за вартістю, ніж кашемір, проте він тягне комах і його необхідно захищати від молі. Пальто з даних матеріалів відслужить дуже довго і збереже гідний вигляд.

Велюр і букле вельми естетичні, але зовсім незручні матеріали, швидко ізнашуются. Рогожка - самий грубий і нелегкий матеріал, що застосовується, в основному, на уніформі. Також дуже популярні замшеві і шкіряні пальта, підбирати які необхідно дуже акуратно і краще за все в перевірених місцях. Низькоякісна шкіра і замша швидко рвуться і стираються.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора