Як правильно вибрати системи відеоспостереження, рекомендації фахівців

  • Переглядів: 581

Власники житлової та комерційної нерухомості, керівники підприємств рано чи пізно приходять до того, що необхідно збільшувати рівень захисту і безпеки. І в цьому часто допомагають сучасні системи відеоспостереження, які не тільки дозволяють відзняти або отримати картину в режимі реального часу, а й чинити психологічний вплив на зловмисників.

Які зазвичай виникають питання на етапі прийняття рішень? Всього їх три:

  • Чи буде передбачений пристрій для запису?
  • Якій камері віддати перевагу?
  • В яку ціну обійдеться такий комплект?

Зупинимося на кожному пункті окремо, проте ви можете вже перейти по ссылке та вибрати необхідне обладнання.

Вибір камери

На зорі появи систем відеоспостереження, у споживачів особливого вибору не було. Пропонувалися кольорові і чорно-білі аналогові камери, які, за своєю суттю, мало чим відрізнялися один від одного.

Сьогодні все залежить від конкретних цілей. Наприклад, чорно-білим віддають перевагу тоді, коли необхідно отримати більш якісну і розбірливий картинку. У них краще чутливість і роздільна здатність.

Якщо є необхідність користуватися масштабуванням (наближення якихось об'єктів), в цьому випадку, звичайно, краще віддавати перевагу цифровим. На відміну від аналогових, вони практично не втрачають в якості при наближенні.

При виборі відеокамери необхідно також звернути увагу на те, де саме вона буде встановлюватися. До вуличним пред'являються особливі вимоги з точки зору їх надійності та комплектації. Зокрема, вони повинні витримувати перепади температур і не пропускати вологу.

При виборі пристрою, необхідно звертати увагу також на дозвіл і кут огляду. Чим вище дозвіл, тим більше деталей можна буде побачити на зображенні. Що стосується кута огляду, чим він більший, тим більшу площу буде покривати камера. Але при цьому, ми побачимо менше деталей.

Пристрій для запису

Це друге питання, на яке необхідно відповісти перед покупкою устаткування і монтажем системи. Тут є два варіанти - використовувати відеореєстратор, який входить до комплекту, або плату відеозахвату.

В принципі і у першого, і у другого варіанта є свої переваги. Якщо є комп'ютер з хорошими характеристиками, який можна відвести виключно під потреби системи відеоспостереження, можна придбати плату відеозахвату і вінчестер з великим об'ємом пам'яті. Це буде досить для роботи системи відеоспостереження.

Якщо ж такої можливості немає, необхідно купувати відеореєстратор. На ринку представлений широкий спектр таких пристроїв. У більшості випадків, різниця між ними полягає в кількості інтерфейсів і розмірі жорсткого диска.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора