Як правильно вибрати хостинг: перелік критеріїв

- Переглядів: 426
В умовах сучасності кожен другий підприємець усвідомлює, на скільки важливо мати власний сайт. Тому багато бізнесменів беруться за його створення. Але, на жаль, часто відбувається так, що люди спокушаються на різні безкоштовні пропозиції. В результаті виходить зовсім не той результат, який очікувався. Користувачі стикаються з появою сторонньої реклами на своєму сайті, з низьким рівнем трафіку, перебоями в роботі сайту і навіть повним його відключенням.
Тому, на старті створення власного інтернет-проекту, варто гарненько задуматися про вибір відповідного хостингу https://citydomain.com.ua/host/. Завдання це не з простих. Його складно реалізувати з технічної точки зору. Зараз існує велика кількість провайдерів, які позиціонують себе, як надійні і досвідчені в своїй сфері. Але на ділі все зовсім інакше. Отже оренду хостингу в Україні слід замовляти в компанії, що користується хорошою репутацією серед клієнтів і зарекомендувала себе на ринку.
Для початку потрібно базово розібратися в питанні.
Класифікація хостингів
Прийнято виділяти п'ять видів хостингів:
- - Колокація;
- - Віртуальний виділений;
- - Віртуальний;
- - Виділений хостинг;
- - Хмарний хостинг.
Щоб зрозуміти, який хостинг потрібен саме вам, необхідно провести детальний аналіз кожного з видів.
Віртуальний хостинг - це сервер, на якому працює безліч сайтів різних власників. Як результат, потужність самого сервера ділиться на всіх. Такий вид хостингу підійде для сайтів-візиток з невеликою кількістю відвідувачів. Він користується великою популярністю.
Віртуальний виділений сервер (VPS) - тут ресурси виділяються згідно з тарифом. «По сусідству» на жорсткому диску співіснує невелика кількість сайтів. Можна встановити будь-яке програмне забезпечення і управляти сервером як реальним. Такий вид хостингу підходить для створення середнього онлайн-магазину або складного сайту середньої навантаженості.
Виділений (Dedicated) - користується великою популярністю серед великих інтернет-проектів: великих магазинів і онлайн-ігор. Тут під сайт виділяється окремий сервер в дата-центрі.
Хмарний хостинг (Cloud hosting) - потужність не обмежується одним сервером, оплата здійснюється постфактум і залежить від навантаження.
Коаліція - це розміщення власного обладнання в дата-центрі. До цього варіанту вдаються при створенні соцмереж.
При виборі хостингу варто звернути увагу на обсяг дискового простору. Якщо контент сайту буде постійно змінюватися, то краще брати більше простору. Для реалізації середніх проектів буде необхідна підтримка технологій (phpMyAdmin, SSH, MySQL), мов (PHP, Ruby, Python) і CMS.