Як правильно вибрати хорошу керамічну плитку для ванної?

  • Переглядів: 834

Ремонт у ванній вимагає вибору великої кількості матеріалів, необхідна сантехніка для ванної, оздоблювальні матеріали, сухі будівельні суміші. Найпопулярнішим матеріалом для обробки підлоги і стін для такого приміщення є керамічна плитка. Щоб вибрати її, необхідно враховувати такі її параметри.

Класи зносостійкості

Існує 5 категорій стирання. Однак, не слід думати, що якщо ви вибрали важкі ванни чавунні, то на підлогу слід укладати саму зносостійку плитку, для кожної категорії є своя область застосування.

Поглинання вологи

Керамічна плитка для ванної кімнати тут повинна мати вологостійкість. Для інших приміщень, наприклад, для кухні, цей показник може бути нижчим. Для ванної підходить плитка класу Ia, Ib, IIa, IIb.

Зовнішня привабливість

Навіть змішувачі для кухні та унітази підбираються так, щоб відповідати стилю інтер'єру, виконувати естетичну функцію, це повною мірою стосується і керамічної плитки. Для зовнішнього вигляду важливі такі параметри:

Розмір - Зазвичай вказується в довжині сторін кахлю. Чим менше площа ванни, тим менше повинен бути розмір, в цьому випадку навіть велика душова кабіна або ванна не будуть виглядати громіздким;

Форма - У продажу є кахель квадратної, прямокутної і багатокутної форми. Перші дві категорії зустрічаються набагато частіше, але остання краще для створення оригінального інтер'єру, малюнків на стіні і підлозі, вибудовування ексклюзивного дизайну. Прямокутні краще укладати вертикально, так вони зроблять приміщення візуально вище і просторіше;

Колір - Всі елементи приміщення, включаючи акрилові ванни, повинні гармоніювати за кольором. Головний тон задає керамічна плитка, тому її колір повинен вибиратися особливо ретельно. Перевага віддається світлим тонам, вони роблять ванну кімнату візуально просторіше, на світлому кахлі менш помітна грязь і патьоки. Однак, варто пам'ятати, що колір може залежати від освітлення, тому на стенді в магазині вона може мати один відтінок, а у вашій ванній буде виглядати по-іншому;

Рельєф і малюнок - Це дуже важливий параметр, так як від нього залежить загальна картина, загальне враження, яке буде виробляти ванна. Вибирати візерунок і рельєф потрібно дуже уважно, щоб плитка відповідала загальному стилю інтер'єру.

Вибір керамічної плитки потрібно здійснювати дуже ретельно, так як її монтаж досить трудомісткий, а замінити її дуже нелегко. Кахель служить десятиліттями, тому не варто піддаватися раптового настрою або модним віянням, а вибирати такий, який буде добре виглядати і через рік, і через п'ять років.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора