Як правильно вибрати холодильне обладнання для супермаркета?

  • Переглядів: 588

Морозильні ванни, холодильні прилавки, вітрини та горки - асортимент холодильного обладнання для супермаркетів досить широкий. Про особливості кожного з типів холодильного обладнання ви можете прочитати в одній з наших попередніх статей. Тут же ми дамо вам кілька порад, які допоможуть правильно вибрати холодильне обладнання для супермаркета.

Всі холодильные установки підрозділяється на моделі з так званим вбудованим холодом і на системи виносного холоду. Другі вважаються найбільш прийнятними для супермаркетів. Типовий приклад системи виносного холоду - великогабаритний холодильник, використовувати який можна як для презентації наявного асортименту товарів, так і для зберігання швидкопсувних продуктів. При виборі холодильного обладнання для супермаркета краще зупинитися на холодильниках, що не перевищують двох метрів у висоту і півтора метрів в довжину.

Купуючи холодильне обладнання для свого супермаркету, постарайтеся купити кілька однакових моделей від одного і того ж виробника, але різної довжини. Так ви зможете скласти лінію необхідної вам довжини - виходячи з архітектурних особливостей магазину. А якщо у вас з'явиться бажання змінити інтер'єр магазину, ви зможете легко зробити це, переставивши холодильники в нову лінію.

Бонети - найбільш популярний тип холодильного обладнання для супермаркетів. Бонети також називають морозильними ваннами завдяки їх основної функції - охолоджувати і заморожувати продукти. Бонети бувають двох типів - пристінні і острівні. Який варіант вибрати? Залежить від площі і форми приміщення. У довгих витягнутих залах більш зручними для покупців будуть пристінні, а в квадратних або великих прямокутних - острівні. Якщо у вас виникла необхідність продемонструвати товар в Бонете з усіх боків, зупиніть свій вибір на моделі зі скляними бічними стінками. Правда, вартість таких пристроїв буде на 10-15% вище.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора