Як правильно вибрати феєрверк

  • Переглядів: 379

Найважливіше, мабуть, вибрати якісний салют. Це допоможе провести шоу безпечно і динамічно. Купувати феєрверк потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, що мають спеціальну ліцензію на торгівлю цим видом розваг. При покупці уважно огляньте упаковку. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень і промоклих ділянок. Також на упаковці обов'язково вказується дата виробництва, термін придатності, виробник і інструкція із застосування. Ознайомитися з основними вимогами безпеки при роботі з піротехнікою, Ви можете в окремій статті.

Отже, піротехніка відповідає вимогам і необхідно визначитися з вибором. В даний час в магазинах представлений величезний вибір салютів, ракет, петард, свічок і багато чого іншого на будь-який смак і гаманець.

Якщо Ви хочете прикрасити урочистий вечір яскравим шоу, то варто звернути увагу на крупные фейерверки. Такі салюти мають більшу тривалість роботи і безліч яскравих зарядів. Вони допоможуть підкреслити важливість свята і безсумнівно порадують і дітей, і дорослих.

Для невеликих урочистостей чудово підійдуть салюти з невеликою кількістю зарядів і римські свічки. Вони допоможуть прикрасити вечір, але при цьому не втомлять глядачів своєю тривалістю. Також до таких урочистостей можна приготувати ракети. Стрімко злітаючи в повітря вони розриваються яскравими вогнями.

Незалежно від торжества неодмінно до місця припадуть фонтани. Дуже важливо при використанні фонтанів прочитати інструкцію. Вони бувають вуличні, а також придатні для використання в приміщеннях. Варто також звернути увагу на комбіновані фонтани. Такі фонтани чергують снопи іскор з салютами.

Якщо Ваші діти люблять імпровізовані баталії, то обов'язково приготуйте до заходу гучні петарди і батареї ракет. Вони допоможуть створити атмосферу маленького «поля бою» і обов'язково будуть гідно оцінені маленькими паливодами.

Ну і звичайно ж, ніякої свято не обходиться без бенгальських вогнів і хлопавок. Це традиційні феєрверки доречні абсолютно на будь-який торжестві. Бенгальські вогні випускаються різної довжини і часу горіння, але бувають також різні колірні варіанти. На цьому їх різноманітність вичерпується. А ось хлопавки бувають найрізноманітніші: які розсипають конфетті, блискітки, серпантин, штучний сніг і багато іншого. За формою хлопавки також дуже різноманітні.

Вибираючи піротехніку для свого свята, не забувайте про правила безпеки, і тоді торжество принесе Вам масу позитивних емоцій. Приємних Вам свят!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора