Як правильно вибрати digital-агентство?

  • Переглядів: 225


В першу чергу, щоб не помилитися з вибором, корисно визначити бізнес і маркетингові цілі, яких хочеться досягти в результаті співпраці. Таким чином, можна визначити які конкретні послуги вам потрібні.

Далі корисно дотримуватися інструкції:

  1. зверніться до колег по ринку з проханням надати вам рекомендації. Особистий досвід компаній набагато цінніше підсумків, які виставлені на загальний огляд в Інтернеті. Чим більше позитивних думок ви почуєте, тим краще;
  2. ознайомтеся з сайтами агентств - цю інформацію цілком можна назвати відображенням досвіду компанії. Наприклад, компанія Five Media на своєму сайті надає всю необхідну для клієнтів інформацію. Це дозволяє визначити сильні сторони агентства і досвід його роботи;
  3. соцмережі - присутність агентства в популярних соцмережах говорить про те, що воно думає про свій імідж і підтримує його, ділиться своїм досвідом з передплатниками. З нотаток можна дізнатися про нові і популярних продуктів компанії, її цінності і досягнення;
  4. блог агентства - не буде зайвим дізнатися, чи є у компанії свій блог. Якщо в ньому регулярно з'являються статті співробітників компанії - це дуже хороший знак.

Ну і, звичайно ж, важливо визначити шорт-лист. Дуже добре, якщо всім вашим критеріям відповідають більше 10-ти агентств, але, щоб не витрачати час даремно, краще відразу зупинитися на 3-х компаніях.

Порада: перш ніж вирушати в офіс обраного digital-агентства, підготуйте свої питання. Складіть список конкретно цікавлять вас питань. Таким чином можна отримати велику ефективність від спілкування, тому що переговори пройдуть за вашим планом. І ще - розповідаючи співробітникам агентства про свої очікування, завжди будьте чесні. Не соромтеся називати конкретні цифри, яких ви хочете досягти за допомогою digital-кампаній.

Вибір компанії для digital-маркетингу - це тільки старт. Продовження - стане формування довірчих відносин з співробітниками агентства.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора