Як правильно вибирати квартиру для оренди

  • Переглядів: 680

При оренді квартири покупець повинен бути максимально уважним до всяких дрібниць. У цьому випадку покупець може уникнути несподіванок, що з'явилися після вселення в квартиру. Не слід поспішати з вибором, так як в квартирі проводиться велика частина часу, де всім повинно бути затишно і комфортно. Треба уважно оглянути квартиру: стан меблів, побутової техніки та сантехніки. Якщо щось буде не працювати, треба відразу про це повідомляти власнику квартири, щоб уникнути конфліктів в майбутньому.

На що слід звертати увагу при виборі

На сайті Addres можна за допомогою фахівців вибрати, наприклад, трикімнатну квартиру.

Перш ніж оформити договір, ретельно узгодьте всі дрібниці з власником квартири. Домовтеся, хто буде платити за якісь роботи в разі, якщо щось не буде працювати. Можливо, власник захоче усунути всі проблеми сам, а можливо він захоче обчислити з оплати оренди, якщо ви самі будете платити за ремонт. Опишіть вашу домовленість в орендному контракті.

Іншим важливим елементом, на що потрібно звернути увагу - це вікна. Звичайно, зараз майже всі власники будинків встановлюють євровікна, але іноді можуть бути дерев'яні. Погані і старі дерев'яні вікна створять купу проблем. Взимку і навесні протяг, я влітку розпечене повітря і пил з вулиці.

Але якщо ви вибрали квартиру з дерев'яними вікнами, то можете трошки знизити орендну плату за незручності. Перевірте електрику: всі повинен працювати. Холодильник, електрочайник можуть призвести до перевантаження електрики, так що одночасно включіть їх все, щоб перевірити їх працездатність.

Хороший власник житла - запорука успішного договору

Не малу роль грає саме той факт, хто власник орендованої квартири. Адже якщо господар інтелігентний, що не нервовий, з ним буде легко домовитися. Поговоріть з ним, постарайтеся зрозуміти, чи можете ви знайти спільну мову з ним, так як в майбутньому ви повинні спілкуватися з господарем квартири, при оплаті за оренду, при виникненні проблем в будинку і т.д. Нарешті, може ви в майбутньому станете хорошими друзями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора