Як правильно та легко вибрати міжкімнатні двері?

  • Переглядів: 433

Вибір двері в квартиру - відповідальний етап при ремонті. Міцна і хороші двері захистить від непроханих гостей, убезпечить житло і стане візитною карткою в вашу квартиру. Але при виборі міжкімнатних дверей можна зіткнутися з проблемою різноманіття моделей. Як вибрати з цього океану варіантів потрібний? У цій статті будуть детально викладені деталі, на які варто звернути увагу при покупці.

Правильно вибрати межкомнатные двери белые со стеклом для ванної кімнати або туалету дуже важливо. Ці приміщення з підвищеною вологістю і вогкістю, в них постійно відбувається скачок температури. При покупці дверей в ці приміщення, необхідно правильно підібрати матеріал. Він повинен бути стійким до впливу вологи, пари, вогкості і високих температур. Можливо варто придбати двері з матового скла - вони стануть не тільки гарним дизайнерським рішенням, але встоять перед усіма зовнішніми впливами.

Вибір міжкімнатних дверей

При пошуку дверей в звичайні кімнати, виникають питання, пов'язані з матеріалами, з яких вони будуть зроблені, также еще подробно можно почитать тут. Якщо вологість в квартирі або будинку не перевищує норми, то можна зупинити свій вибір на дверях з натурального шпону. Вони виглядають виграшно і красиво, в порівнянні з іншими варіантами дверей. Підійдуть під будь-який дизайн квартири і прослужать довго. Один з недоліків таких дверей - висока ціна за натуральний матеріал.

Якщо цінова категорія не підходить для кишені покупця, то можна зупинити вибір на матеріалах-замінниках. Наприклад, виробники рекомендують двері з екошпон і ламіновані. Вони нижче за ціною, але асортиментний ряд так само широкий, як у натуральних матеріалів.

Прямий замінник натуральних шпонованих дверей - це двері з екошпону за нижчою ціною. Створення екошпону відбувається при використанні волокон різних порід дерев, які змішуються з спеціалізованих клеєм. Завдяки унікальному виробництву, з екошпону можна зробити імітацію натуральної деревини, або будь-який інший дизайн двері за бажанням замовника.

Ламіновані двері є самим бюджетним варіантом серед міжкімнатних дверей. Їх ціна набагато нижче як дверей з натурального, так і з екошпону. Але якість ламінованих дверей залишає бажати кращого. Сильне пошкодження стане фатальним для таких дверей, в той час як шпоновані міжкімнатні двері можна відновити.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора